www.asu.pl :: Zobacz temat - Renowacja felg Chrysler Town&Country/Voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Renowacja felg Chrysler Town&Country/Voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
white_dodge_caravan
*
*


Dołączył: Nov 06, 2007
Posty: 126

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 15:22    Temat postu: Renowacja felg Chrysler Town&Country/Voyager Odpowiedz z cytatem

siema,

od jakiegoś czasu denerwował mnie wygląd felg. Zbierałem się żeby je odnowić ale zawsze na coś innego się rozchodziła kasa Wink ale przyszedł ten moment lato 2015 Very Happy na początku myślałem co by kupić jakieś nowe ładne fajny wygląd i w ogóle ...alee okazało się że wszystkie te tanie felgi to "czajna" wygląda ślicznie ale wyjmujesz z pudełka i są już na starcie krzywe a jazda na nich to jakiś dramat(pływają, krzywią się szybko itp itd.) Toteż stwierdziłem że najlepszym wyjściem będzie odnowić stare oryginały. Po pierwsze i oczywiste są oryginałami i ładnie wyglądają po drugie są specjalnie skonstruowane do tych samochodów które nie są najlżejsze a więc "tanie felgi" nawet nie chińskie potrafią szybko się dojechać.

felgi przed odnowieniem wyglądały tak:



oddane zostały do zakładu renowacjafelg.pl tj. przy ul.Włodarzewskiej w Warszawie. Polecam zakład miła obsługa rzeczowi ludzie. Można dać koła i wypożyczyć na czas renowacji inne. Jest dużo możliwości.
Pytanie dlaczego czarny mat a nie oryginalny kolor?! A no dlatego że felgi w takim jak mój stan (czyli 14 letnie mocno skorodowane ale za to proste-tak jak wyżej pisałem oryginalne są duuużo trwalsze) nie nadają się do jasnych kolorów bo mogą miejsca korozji odbarwiać się :/ więc chłopaki polecają ciemne kolory.
Ja wybrałem czarny-mat. Czas oczekiwania 7dni od razu mi założyli letnie gorąco polecam.
Felgi po odnowieniu wyglądają tak:





... koszt okolo 100-150zł za sztukę.
Jedynym minusem jest że chłopaki nie podjęli się odnowienia dekielków tzn. mówili że można ale trzeba tą aluminiową blaszkę zdjąć i będzie bez znaczka. Stwierdziłem że zrobię to sam Smile

tak wyglądał dekielek przed:



w trakcje odnawiania:



trochę papieru ściernego szlifujemy najlepiej do żywego potem zaklejamy znaczek malujemy i gotowe Wink

Mam nadzieje że tekst pomocny Wink
ps: następny napisze o tym jak można odnowić domykacze drzwi Wink
_________________
jest:Chrysler T&C 01r 3,8L AWD LPG
był:Dodge Caravan 98r 3,0L LPG
"stac mnie na V6 mam lpg" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group