www.asu.pl :: Zobacz temat - grand, t&c tylne nadmuchy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

grand, t&c tylne nadmuchy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 21:49    Temat postu: grand, t&c tylne nadmuchy Odpowiedz z cytatem

Panowie czy włączając tylne nadmuch w jakiś sposób steruje się kierunki nadmuchów? Dziś tak sidłem z tyłu, włączyłem tylny nadmuch na full i pod sufitem przez moment prawie nic nie dmuchało, po czym na chwilę zaczęło dmuchać mocno i po chwili ledwo wyczuwalnie. W miarę dobrze dmuchalo z bocznej kratki. Czy w jakiś sposób steruje się kierunkami tylnich nadmuchów, czy u mnie jest coś nie halo że nie dmucha z podsufitnych nadmuchów non stop jednakowo? Dodam jedynie że sufitowym panelu sterowania posiadam dwa pokrętła do dmuchawy i temperatury.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Sro Lis 20, 2013 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,
Już kiedyś zadawałem to pytanie.
Jeśli chodzi o tylny układ to jak masz prawe pokrętło ustawione na niebieski to będzie nadmuch przez nawiewy w suficie ale powietrza zasysanego przez dmuchawę i ewentualnie schłodzonego jak będzie włączona klimatyzacja.
Jak prawe pokrętło będzie na czerwonym ( ciepłe powietrze ) to nadmuch będzie tylko w kratkach na dole.
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
berserk5
*
*


Dołączył: Mar 14, 2015
Posty: 16
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Mar 22, 2015 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Też bym się chciał dołączyć do pytania na temat nawiewów bocznych u góry w drugim rzędzie siedzeń.Usiałem sobie również w drugim rzędzie na fotelu kapitańskim i w podsufitce mam dwa pokrętła. Sterując lewym czyli siła nadmuchu spodziewałem się ze będzie mocniej dmuchało.Ale kręcąc w lewa czy w prawo nie zmienia się nic.Czy jest jakiś silniczek dodatkowy do tych nadmuchów.czy tylko za pośrednictwem z panelu głównego co nie sadze .Bo po co robili by potencjometr siły nadmuchu w podsufitce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HT
*
*


Dołączył: Mar 25, 2007
Posty: 656

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za nawiew , grzanie i chłodzenie jest odpowiedzialny cały układ który znajdziesz z tyłu po prawej stronie auta - pod obudową.
Jak zmieniasz coś pokrętłem od nadmuchu to spróbuj zobaczyć czy zmieniają się obroty wentylatora.
Z tego co wiem to jak nastawisz maksymalnie na czerwone ( ciepłe ) to będziesz miał nadmuch na dole a jak maksymalnie na niebieskie to bedziesz miał nadmuch przez górne kanały.
_________________
CHRYSLER PACIFICA 2018
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
berserk5
*
*


Dołączył: Mar 14, 2015
Posty: 16
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Mar 23, 2015 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiec tak .Wszedłem na tylny fotel za kierowce włączyłem na minimum nawiew idę do bagażnika patrze na dmuchawę i słucham ze chodzi.Idę włączyć na maxa po czym sprawdzam znów z tyłu silniczek chodzi tak samo nie zwiększając obrotów.Wiec co może być. Rezystor zdechł czy jak .Czy tez potencjometr w podsufitce się wyrobił co nie sadze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Saladin
*
*


Dołączył: Oct 06, 2008
Posty: 8

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz mieć z przodu na konsoli ustawione REAR czyli sterowanie przez tylni panel, jeżeli będziesz miał ustawione * (wyłączone) lub którąś pozycję wentylatora1-3 to z tyłu będzie wiało właśnie z tą prędkością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group