www.asu.pl :: Zobacz temat - VISION AWARIA KLIMATYZACJI
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

VISION AWARIA KLIMATYZACJI

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Sebastianznak
*
*


Dołączył: May 18, 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 18, 2015 22:53    Temat postu: VISION AWARIA KLIMATYZACJI Odpowiedz z cytatem

Wita kolegow.Dzis sie zarejestrowalem wiec jestem NOWY.Za brak fachowosci z gory przepraszam.Niestety nikt z moich mi znanych mechanikow nie chce badz nie potrafi usowac usterek w Visionie wiec zwracam sie o pomoc do tych co majapojecie na ten temat. Moja usterka wyglada tak:Zalaczam klime,niesety ona nie dziala,dodam ze mialem uzupelniany czynnik i klima chodzila super.Problem jest taki ze zalaczajac na panelu klime nie sie nie dzieje.Oczywiscie sprawdzilem kompresor na krotko,wtedy sie zalacza i chlodzi jak nalezy.Zwarlem na chwilke przekaznk i sie zalacza.Po zalaczeniu na panelu powinien byc wysterowany przrkaznik klimy,niestety nie pjawia sie na nim napiecie. Zrobilem test i podalem napiecie poprzez wlacznik typu OnOff i klima dziala.Mam pyt.czy sygnal z panelu steruje przekaznil minusem bo gdy podalem bezposrednio minus na przekaznik to kompresor sie zalaczyl i klima chlodzila.Zmienialem tez przekazniki ale bez zmian.Kod blysklow 33 mowi o walnietym przekazniku,ale ja mysle ze jest jakas usterka pomiedzy przekznikiem a panelem,moze jest jeszcze jakis element wykonawczyoprocz samego przekaznika,tegoniewiem dlatego posze o pomoc.Gdzie szukac zeby czegos nie zepsuc.Dziekuje z calym szacunkiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pojecia nie mam co sie u ciebie dzieje, ale w moim Visio przyczyna problemow z klimatronikiem byly zimne luty w panelu klimy. zdemontuj srodkowa konsole, wykrec panel, rozbierz jego obudowe i poprostu przelutuj na nowo gniazdo - i daj znac co z tego wyszlo Smile
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group