www.asu.pl :: Zobacz temat - problem z LPG
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z LPG

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
diamant501
*
*


Dołączył: Jul 07, 2014
Posty: 11
Skąd: Złota

PostWysłany: Sob Kwi 25, 2015 10:36    Temat postu: problem z LPG Odpowiedz z cytatem

Witam was ponownie Wink jestem posiadaczem amerykańca marki Pontiac Trans Sport 3.8 v6 z 1993 roku. Obecnie mam problem z instalacją gazową. Otóż chodzi o to, że od dłuuuuższego czasu nie chodzi na gazie. Byłem u gazownika, i uruchomił go na gazie (okazało się że przy reduktorze było wszystko na max powkręcane - Reduktor BRC), nie miał zbyt duzej siły do jazdy na gazie ale dało się jechać. Niestety długo sie nie nacieszyłem jazdą na LPG, gdyż dnia kolejnego zaczął szwankować. Po dojechaniu na stacje paliw na gazie już z niej odjechałem na benzynce bo ani zipnął na gazie. Poradzono mi wymiane cewki przy reduktorze na nową. tak tez zrobiłem, ale lipa. Dziś zdjąłem cewkę, przeczyściłem co mogłem przy reduktorze. odpalił za drugim razem. Przejechałem na gazie 3km i obroty zaczeły falować, pomimo wciąż wciśniętego pedału gazu autko zgasło. odpaliłem, przejechałem znów mały kawałeczek i znów to samo. już nie wiem co w instalacji może być nie tak.

Dodatkowo dodam że reduktor był regenerowany bo podejrzewano zepsute membrany co na krótką chwilę pomogło, wymieniłem też filterek w grudniu więc chyba jest tu ok. Zmienione kable zapłonowe i świece.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakladam,ze na benzynie pracuje idealnie,bo to jest warunkiem poprawnej pracy na gazie.Filtry fazy gazowej i cieklej wymienione?
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group