www.asu.pl :: Zobacz temat - Taurus 2000 rok sedan 12v flex fuel
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Taurus 2000 rok sedan 12v flex fuel

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 18:10    Temat postu: Taurus 2000 rok sedan 12v flex fuel Odpowiedz z cytatem

Taurus rok 2000 1 rej 2001. bez rdzy, czsty carfax. Przytarty tylny zderzak w środkowej części. Lakier odświeżony w 2012 przed zlotem fordów. Nowe zawieszenie-całe nowy układ klimatyzacji-cały, nowy układ chłodzenia-cały, nowy układ hamulcowy-cały, nowa skrzynia biegów, nowy konwerter, nowa chłodonica oleju, nowe uszczelki na górę silnika , Nowy osprzęt silnika-całość. Rachunki za same części są na 10k na robociznę z częściami przekroczyły 30k. Auto się nie psuje bo wszystko jest wymienione na nowe lub było wymienione dość niedawno. Sprzedaję bo ponad 3 lata to i tak dużo jak na mnie jeśli chodzi o auto a do tego chcę sobie kupić coś innego. cena 10.900 do negocjacji.
Są oczywiście tańsze taurusy 4gen na necie no ale wiadomo w jakim stanie a jak ktoś nie wiem to może się przejechać z dobrym mechanikiem i się przekonać:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciągle do sprzedania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group