www.asu.pl :: Zobacz temat - Zapieczona kalamitkA zacisku hamulcowego
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zapieczona kalamitkA zacisku hamulcowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2015 21:31    Temat postu: Zapieczona kalamitkA zacisku hamulcowego Odpowiedz z cytatem

Jak odkręcić zapieczona kalamitke zacisku hamulcowego ,macie jakis sposób klucz 10 nasadowy nie dal rady
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG


Ostatnio zmieniony przez robisum1 dnia Czw Lut 25, 2016 21:12, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 4:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w chryslerze odkręcałem odpowietrznik takimi szczypcami do rur http://www.leroymerlin.pl/hydraulika/narzedzia-hydrauliczne/klucze-hydrauliczne/szczypce-do-rur-dexter,p242791,l689.html?gclid=CK3XzaGc6MQCFQIGwwodAzgA8g&gclsrc=aw.ds
odpowietrznik się odkręcił ale był już do wyrzucenia, kupiłem nowe odpowietrzniki i traf chciał że za miesiąc musiałem znowuż odpowietrzać układ i nowy odpowietrznik znowuż musiałem odkręcać tym kluczem do rur, tak się zapiekl odpowietrznik, ale przecież przed montażem smarowałem jego gwint smarem do tłoczków hamulcowych , następnie znowuż zakupiłem w serwisie oryginalne odpowietrzniki za chore pieniądze i przy wkręcaniu ich posmarowałem gwint smarem grafitowym i jak na razie jest wszystko w porządku, dodam jeszcze ze odpowietrzniki na przód i tył różnią się długością,ale nie wiem jakie są w pontonach
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 5:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki waldek44 takie szczypce dzis zakupie -
- gdzie moge kupic kalamitki do odpowietrzania i czym je przesmarowac by sie nie zapiekaly ,swoja droga to dziwne ze sie tak szybko w Twoim przypadku zapiekly
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2015 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalamitki odpowietrzające odkręcone porządnymi szczypcami ale wcześniej kilka razy na dobę spryskiwane WD40 jeszcze raz dzieki wakdek44
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group