www.asu.pl :: Zobacz temat - uciekl plyn chlodzacy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

uciekl plyn chlodzacy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
bubuss
*
*


Dołączył: Feb 08, 2007
Posty: 331
Skąd: Mińsk Mazowiecki

PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 7:56    Temat postu: uciekl plyn chlodzacy Odpowiedz z cytatem

Panowie mam problem samochodem w tamtym roku moze wyjechalem 4 razy i przed wxzoraj wyjechalem w tym roku. Podczas jazdy z maski zaczal wydobywac sie dym. Zatrzymalem auto i podnioslem ostroznie masme okazalo sie ze caly silnik zalany jest plynem chlodniczym. Po zgaszeniu auta dalej lecial. Kiedys mialem podobny problem i to byla pompa wody czy jest mozliwe zeby jeszcze raz walnela mam na niej przejechane 300000 km od nowosci wczesniej duzo jezdzilem autem. Uszczelki pod glowica nie obstawiam autonie dymi i w zbiorniczku wyrownawczym nie bałwaniło sie. Fakt ze z kola od pompy jak podnioslem jakby lecialo. Zaciekawilo mnie to ze po zgaszeniu plyn dalej ucieka mogby tak uszczelniaxz na pompie poscic? Auto tobuick lesabre limited silnik 3.8l jak w chryslerach czy dodgach i pontiacach. Moze ktos mial cos podobnego?
_________________
Buick lesabre limited rok 2000 poj. 3.8l bubuss@poczta.onet.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
koni2305
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli auto więcej stoi niż jeździ jest to możliwe. Druga sprawa może jakiś zwierzak poprzegryzał przewody od chłodnicy (one się w tym lubują). Pompa wodna jest jednak bardziej prawdopodobna zwłaszcza po przebiegu 300 tys km. Żywotność takiej pompy to jakieś 60 tys. km. Wymiana płynu co 5 lat lub przy spadku temperatury zamarzania (mogą to sprawdzić w każdym warsztacie).
_________________
Miałem fajne DODGE DURANGO 2001 4,7, mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group