www.asu.pl :: Zobacz temat - problem z wycieraczkami
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

problem z wycieraczkami

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaszek87
*
*


Dołączył: Feb 22, 2015
Posty: 7
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Lut 22, 2015 16:38    Temat postu: problem z wycieraczkami Odpowiedz z cytatem

Witam niedawno zakupiłem Dodga Grand Caravana z 2002 roku 3,8 benzyna na automacie. Dziś po umyciu auta (nie wiem czy to cos ma wspólnego z moim przypadkiem ale może ktoś miał podobnie). dziś po umyciu auta i po przejechaniu około 3 km włączyły się same wycieraczki i nie mogę ich wyłączyć,( przełącznik koło kierownicy jest na pozycji wyłączone wycieraczki). zgasiłem silnik otworzyłem drzwi od kierowcy i dalej nic nie pomaga. odłączyłem na ok 5 minut akumulator i po ponownym podłączeniu dalej to samo, teraz odłączyłem całkiem wycieraczki. miał ktoś kiedyś taki problem lub wie jak sobie z tym poradzić ?? będę wdzięczny za każda odpowiedz

i mam takie pytanie ma ktoś może rozpiskę za co jaki bezpiecznik odpowiada i mógł by mi wysłać na meila ??: ResBobi@interia.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Nie Lut 22, 2015 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zacznij od demontażu podszybia, tam wszystko wyczyść i poskładaj na nowo (u mnie pomogło na wycieraczki żyjące swoim życiem), sprawdź przekaźnik, możesz też mieć kompa usmażonego ale sam tego raczej nie sprawdzisz

a co do 2 części, 15 sekund korepetycji w wujka googla Laughing

https://www.google.pl/search?q=fuse+box+caravan+2002&espv=2&biw=1366&bih=701&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=MCnqVJvYLMHqaIyXgdAH&ved=0CAYQ_AUoAQ
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaszek87
*
*


Dołączył: Feb 22, 2015
Posty: 7
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedz. wczoraj wieczorem poszedłem podłączyć wycieraczki i już działają bez zarzutów pewnie jak umyłem auto to musiała się woda gdzieś dostać i zrobiło zwarcie, rozkręcę podszybie i wyczyszczę tam wszystko.
co do bezpieczników to znalazłem to co podałeś ale jak ściągnę to na komputer to jako obrazek prawie nic nie widać i myślałem ze ktoś ma na swoim komputerze dobrze rozpisane bezpieczniki i mógł by podesłać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mihauek1
*
*


Dołączył: Jan 18, 2012
Posty: 922
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proszzzz

http://sporke.co/dodge/dodge-caravan-fuse-box-diagram.html
_________________
Aktualnie: Jeep Patriot, były: Voyager, 300M, Neon i inne Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Tomaszek87
*
*


Dołączył: Feb 22, 2015
Posty: 7
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki weilkie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group