www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie moge otworzyc klapy od bagaznika PTS 1993
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie moge otworzyc klapy od bagaznika PTS 1993

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 22:05    Temat postu: Nie moge otworzyc klapy od bagaznika PTS 1993 Odpowiedz z cytatem

Dzis nie moglem otworzyc klapy bagaznika pontiac trans sport 1993 .Klapa ma zmodernizowny zamek ,otwieranie polega na przylozeniu magnesu do tego miesjca gdzie byal org klamka -zamek wtedy nastepuje zwolnienie zamkow i mozna otwierc ,niestety obecnie po przyloeniu magnesu nic nie reaguje .Ma ktos jakis pomysl .Andrzej moze cos poradzisz jesli to ty zakladales i wiesz o co w tej modernizacji chodzi .
W sobote mam do przewiezienia troche materialow na budowe i potrzebuje dostac sie do baganzika od tylu .
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cięgna są tak jak były czy masz siłowniki na dole przy ryglach dane ?
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholerka nie mam pojęcia ,a idzie jakos awaryjnie zdjac tylna tapicerke by dostac sie do ciegien -elektryki
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie to jest tak. Ściągasz maskownice głośników podważasz są na 4 zatrzaskach. Odkręcasz głośniki, wkładasz ręce do środka wymacaj takie dwa pręty co ida po skosie do góry do środka klapy jak nic nie było z nimi przerabiane. Pociągasz je też po skosie do środka i klapa odryglowana. Jak coś ktoś przerabiał i jak to teraz wygląda to nie pomogę za bardzo. Ja u siebie zrobiłem tak że te pręty zostały a do każdego rygla u dołu jest dołożony siłownik i wolny kanał na pilocie centrala otwiera mi to.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec tak.Tam jest zastosowany silownik polaczony linka do wewnetrznego motylka poruszajacego ciegna,one sa na swoich miejscach i nie byly przerabiane.Pod znaczkiem pontiaka miesci(miescil) sie kontaktron,ktory po zblizeniu magnesu zwieral obwod i uruchamial silownik,dzialalo to tylko po odblokowaniu centralnego zamka.Byc moze od trzaskania klapa kontaktron odpadl i dlatego nie lapie go magnes,mogl rowniez zdechnac silownik.Ciezko to stwierdzic na odleglosc.Zrob tak jak ci Zwierzak radzil,a najlepiej poswiecic troche grosza i kupic orginalny motylek.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki chlopaki Masz racie Jedy_v ze najlepiej bedzie kupic nowy zamek z klamka bo ten magnez gra mi juz od samego poczatku na nerwy ,jak mam klucze czy cos metalowego w kieSzeni to wyciagajac klucze od auta wyciagam wszystko co tam mam

A moze byc tak ze centralny sie zblokowal w klapie i wtedy magnes nie dziala .

Jade wieczorem walczyc z tym bo jutro potrzebna mi przestrzen ladunkowa
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Pią Lut 13, 2015 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usterka naprawiona .Okazalo sie ze bezpiecznik byl nie przepalony ale zaśniedział - ,wymiana bezpiecznika ,przeczyszczenie stykow i przekaźnika i wszystko hula jak należy.
Dzieki za wskazowki
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group