www.asu.pl :: Zobacz temat - nie pali na gazie, Pontiac trans sport 3.8 v6 93 r,
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nie pali na gazie, Pontiac trans sport 3.8 v6 93 r,

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
diamant501
*
*


Dołączył: Jul 07, 2014
Posty: 11
Skąd: Złota

PostWysłany: Sro Lut 04, 2015 19:43    Temat postu: nie pali na gazie, Pontiac trans sport 3.8 v6 93 r, Odpowiedz z cytatem

Witam was ponownie Smile już dawno mnie tu nie było, ale chcę doprowadzić samochód do stanu idealnego i została mi jeszcze jedna usterka (chyba jedna Wink ) której nie mogę rozwiązać. Otóż chodzi o to, iż mam założony gaz. Do momentu wymiany butli i całego osprzętu (poza reduktorem, który był regenerowany) chodził tak na benzynce jak i na gazie. Po wymianie nie dość że zaczął palić prawie dwa razy tyle gazu niż wcześniej, to jeszcze zdarzyło mu się kilkakrotnie, że w jedną stronę pojechałem na gazie, a z powrotem musiałem wracać na benzynce bo za nic w świecie nie chciał palić na gazie. I tak mineło dwa lata od tego czasu. No ale w końcu i to się doczekało, w końcu cena gazu niczego sobie Wink No i zaczoł sie problem. Po wymianie filtra powietrza ani zipnie na gazie, na starym jeszcze odpalił. Obecnie samochodzik stoi u mechanika. Z jego dzisiejszych wiadomości dowiedziałem się że reduktor jest jak najbardziej sprawny, pali na wolnych obrotach, ale nie ma czym jechać na gazie, na benzynce od razu dostaje "kopa". Podejrzewa, że któryś z wtrysków mógł się zaciąć i pomimo elektrycznego odłączenia benzynki, ono nadal razem z gazem jest zasysane, stąd pojawiają się takie problemy. Ma rację czy macie może inne rozwiązania?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 05, 2015 5:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po pierwsze napisałeś swój temat w złym dziale (skrzynia)
po drugie nie napisałeś co to za auto
po trzecie trzeba było podjechać do dobrego gazownika a nie mechanika ,bo ewidentnie masz problem z LPG
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Phil
*
*


Dołączył: Aug 31, 2014
Posty: 30
Skąd: 3miasto

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to za instalacja? Trzeba by to podpiąć pod komputer i zobaczyć co tam wyrzuci.
Sekwencją steruje elektronika. Wystarczy gdzieś jakiś drobiazg i instalacja nie zagada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Instalacje gazowe Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group