www.asu.pl :: Zobacz temat -
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 



 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
radekulus
*
*


Dołączył: Jun 20, 2007
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
i proszę o poradę a to moja historyjka:
Chrysler G.Voyager 3.3l 1999rok
raczej rzadko szarpie przy zmianie biegu na niższy i z "D" na "R".
silne buczenie nasilające się po porannym starcie (zimny silnik) pierwsze symptomy zaczęły się natychmiast po wymianie pompy wspomagania (stara zaczęła przeciekać) ostatnio coraz głośniejsze.Dwa tygodnie temu przestała działać tablica zegarów -obrotomierz, ilość paliwa itd po wyłączeniu silnika i ponownym włączeniu powrót do normy , tydzień temu gdy stawałem na skrzyżowaniu zaczęła zapalać się informacja o braku ładowania gdy ruszałem gasła po czterech dniach auto nie odpaliło, wyciągnąłem akumulator i całą noc ładowanie następnie pomiar 13.5 V , montaż w aucie , start od pierwszego przekręcenia kluczyka po kilku minutach mierzę wartość na akumulatorze 12.6 V . (brak ładowania spowodowany prawdopodobnie brakiem masy do akumulatora zrobiłem obejście i pomiar pokazuje 14.5 V) Uruchamiam auto i powoli jadę po kilkudziesięciu metrach samochód zachowuje się jakby chciało zgasnąć brak mocy po dodani gazu jakby ok gdy zwalniam kłopoty wołowaty jakby coś strzelało lekko szarpie praktycznie nie mogę jechać do tyłu na biegu jałowym pracuje poprawnie.
Czy ten brak zasilania można powiązać z problemami jazdy ,czy po prostu sypie mi się skrzynia?

z góry dziękuje za pomoc
_________________
Chrysler
Grand Voyager 3.3L
Automat zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
radekulus
*
*


Dołączył: Jun 20, 2007
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 29, 2015 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt nic nie wie ok
problem prosty jak rogalik powodem było brak masy Very Happy Very Happy
temat zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group