www.asu.pl :: Zobacz temat - przeklamujacy wskaznik paliwa PTS 3.8
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przeklamujacy wskaznik paliwa PTS 3.8

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Sob Gru 20, 2014 1:00    Temat postu: przeklamujacy wskaznik paliwa PTS 3.8 Odpowiedz z cytatem

Dzis rano nie moglem odpalic pontona zasilanego PB/LPG .
Okazlo sie ze powodem byl brak PB - a wskaznik wskazywał prawie 3 kreski do rezerwy .
Po zalaniu 20L autko zaskoczylo od strzala a wskaznik pokazuje teraz polowe zbiornika -)
auto mam od 2 miesiecy ponoc byla w nim wymieniana pompa paliwa przed moim zakupem
Czy moglo cos sie odloaczyc -czy to pływak sie blokuje
Macie jakieś sugestie
wiem ze moglbym jezdzic na prawie pelnym baku ale nie rozwiazuje to przycyzny a wkur---wia mie jak cos w moim aucie nie dziala jak nalezy i chce to naprawic po prostu tak mam.

Dodam ze juz od dnia kupna zauwazylem ze wskaznik jakos dziwnie sie zachowuje raz pokazywal rezerwe by po chwili jej nie pokazywac i tak w kolko .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 20, 2014 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko co opisujesz może być powodem błędnego wskazywania poziomu paliwa, nawet wsadzając zamiennik pompy paliwa wskaźnik na desce pokazuje że jest paliwo, a w rzeczywistości w zbiorniku go niema
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Sob Gru 20, 2014 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za prawidłowe wskazania odpowiada chyba plywak plus jakaś elektronika

wiec albo pływak się zawiesza albo co z elektryka-podlaczeniem nie tak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzysiek080170
*
*


Dołączył: Dec 23, 2014
Posty: 37
Skąd: Dobruchów Łódzkie

PostWysłany: Sob Sty 03, 2015 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z tym poziomem paliwa tez mam podobny problem ,ale u mnie nie byla wymieniana pompa a tez sie zmienilo ze przed zoltym polem mam juz pusto w baku ,,stalo sie tak odkad byl problem z ladowaniem i wiazka kabli na przedniej belce gdzie mialem przetarte wewnacz pancerza 3 przewody i od tamtego czasu swieci mi sie abs
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group