www.asu.pl :: Zobacz temat - zimno - ciepło
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zimno - ciepło

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 5:33    Temat postu: zimno - ciepło Odpowiedz z cytatem

witam Panowie i panie
od 2 tygodni mam chryslera voyagera z 2002 roku i jest mały problem mianowicie jak włacze nawiem to leci cieple powietrze tam gdzie powinno ale na nogi pasazera leci zimno ale gdzies tak w okolicy wentylatora nie samym nawiewem ale wlasnie gdzies tak koło schowka na dole czy miał ktos podobny problem jesli tak to prosiłbym o porade jak sobie z nim dac rade




pzdr remik
_________________
dodge caravn 3,0  lpg  96 rok pojechał do samochodowego nieba
chrysler voyager 2,4 gaz 2002
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie obraź się kolego, ale nic nie rozumiem z twojego postu, edytuj go i napisz jeszcze raz
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Czw Paź 02, 2014 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starałem sie napisac zrozumiale ale ok
jak włącze nawiew cieplłe powietrze ,to ciepłe powietrze leci tam gdzie powinno czyli kratkami nawiewu ,ale w tym samym czasie leci też zimne powietrze ale gdzies pod schowkiem przed kolanami pasażera a dokładnie tam gdzie jest zamontowany wentylator może teraz lepiej
_________________
dodge caravn 3,0  lpg  96 rok pojechał do samochodowego nieba
chrysler voyager 2,4 gaz 2002
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 4:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz lepiej Wink w moim modelu auta (z podpisu) za schowkiem pasażera jest taka trójkątna czarna gumowa zaślepka,żeby się do niej dostać musimy odpiąć ograniczniki otwarcia schowka, gdy wyjmiemy tą gumową zaślepkę mamy dostęp do parownika klimy, gdy źle zapniemy ową zaślepkę to zimne powietrze będzie się wydostawać na zewnątrz kanału powietrznego, w twoim modelu auta nie wiem czy jest też taka zaślepka ale za to jest na pewno dojście do filtra przeciwpyłkowego , może on jest niedomknięty i dlatego leci zimne powietrze, lub może też w twoim modelu auta jest tak jak i w moim, że ja na stronę kierowcy mogę sobie puścić gorące powietrze(górnym suwakiem) a pasażer w tym samym czasie może sobie ustawić zimny nadmuch (dolnym suwakiem)
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie nie mozna ustawic nawiewu tak zeby leciał z jednej strony ciepły a z drugiej zimny ,ale pewnie cos z ta zaslepką bedzie zaraz ide sprawdzic ,dam znac co było nie tak

Very Happy
_________________
dodge caravn 3,0  lpg  96 rok pojechał do samochodowego nieba
chrysler voyager 2,4 gaz 2002
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robisum1
Admin
Admin


Dołączył: Jul 14, 2009
Posty: 356

PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sipadodge napisał:
u mnie nie mozna ustawic nawiewu tak zeby leciał z jednej strony ciepły a z drugiej zimny ,ale pewnie cos z ta zaslepką bedzie zaraz ide sprawdzic ,dam znac co było nie tak

Very Happy


Dlugo idzisz to sprawdzac i jeszcze dluzej dajesz znac .

Bardzo lubie jak ludzie na fotach pytaja innych o porady zabieraja im czas pisza ze zrobia jak im ktos radzi i na pewno dadza znać jak poszlo - i pozniej sza ,forumowicze juz sa olani,po co tracic czas na informowanie ze sie udalo albo ze nic z tego, po co dziekowac ,przeciez juz problem rozwiazany i mam wszystkich w ......
Oczywiscie to jest sarkazm .
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8 LPG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group