www.asu.pl :: Zobacz temat - Brak info o temperaturze.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brak info o temperaturze.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 11:25    Temat postu: Brak info o temperaturze. Odpowiedz z cytatem

Na górnym panelu zniknęło wyświetlanie temperatury jak i kompasu, bo te dwie informacje były wyświetlane razem.

Mam pytanie, czy mógł paść czujnik temperatury, który umiejscowiony jest zapewne pod zderzakiem ? czy może to całkiem inna przyczyna, ale jaka ?

Pozostałe informacje na górnym panelu są wyświetlane, brakuje tylko temperatury, bo bez wskazań kompasu spokojnie się obejdę Wink

Chrysler G.Voyager 3,3 2003r Limited
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
koni2305
*
*


Dołączył: Mar 04, 2012
Posty: 116
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie Wrz 28, 2014 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To musi być inna przyczyna, bo skoro zniknęły obie informacje. Na pewno czujnik temperatury nie odpowiada za kompas. Raczej jakieś zwarcie w instalacji na tych obwodach.
_________________
Miałem fajne DODGE DURANGO 2001 4,7, mam nadzieję że jeszcze kiedyś będzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group