www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Grand Voyager 3.3 ze Szwajacarii - full wypas
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Grand Voyager 3.3 ze Szwajacarii - full wypas

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
infy
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lut 13, 2006 23:14    Temat postu: Chrysler Grand Voyager 3.3 ze Szwajacarii - full wypas Odpowiedz z cytatem

czy warto, czy to jest wersja europejska,
czy te wersje produkowane w Austri mozna jakos rozpoznac, jakis dokladny model, wyposazenie itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najszybciej...światła, główny licznik w km/h i na nalepce na drzwiach lub słupku - miejsce produkcji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kierunkowskazy boczne na blotnikach przednich ( w wersji kanada/ usa brak ) , zaglowki - 7 szt z takimi dziurami w srodku -
, ( w wersji kanada / usa pelne male w trzeciej kanapie pozatym tylko dwa ) ponadto na przednim wzmocnieniu dwie tabliczki znamionowe w kolorze nadwozia ( w wersji kanada/usa jedna ) na prawy dzwonie od amortyzatora od strony pasazera w komorze silnikowej wybity nr nadwozia ( w wersji kanada / usa brak) aha oryginalne radio na europe z rdsem i inna skala pozatym jak wspominano licznik tylko w km/h , a takze lampy przod tyl . U mnie jest tez na szybie przedniej na gorze po stronie kierowcy informacja naklejka Chrysler Import Deustchland Gmbh
Z tego co wiem skrzynia automatyczna na europe jest wzmacniana i ma dodatkowa chlodnice oleju.
pozdr.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
infy
*
*


Dołączył: Jan 22, 2006
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wielkie dzieki za info, im dluzej przegldam to forumi szukam info o voyagerach i itp. modelach tym szybciej to auto chce miec
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 21:14    Temat postu: lepiej sie nie napalac Odpowiedz z cytatem

Lepiej sie nie napalac i poczekac na autko w dobrym stanie niz kupic zlom ktory pozniej bedzie studnia bez dna....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy temat bo z tego co piszecie wyglada na to ze mam wersje europejska a jednak po vinie wychodzi co innego to nie bardzo rozumie Smile
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
WMA
*
*


Dołączył: Dec 18, 2004
Posty: 761
Skąd: Skierniewice, Żyrardów, Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakaś przekładka?
Choć bardzo mi się podoba wnętrze Very Happy Very Happy

Wojtek
Dodge caravan 3,3LE gaz & Opel omega 2,0 gaz (automaty)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przelozone jedynie lampy napewno bo mam w zapasie amerykanskie ale nic pozatym i mam nabity VIN na kielichu mam 2 tabliczki znamionowe na przedniej belce a z tego co tu pisza to nic sie nie zgadza Smile powinienem mieć robionego w europie a fakture mam z chryslera i wyraznie zaznaczone ze na zamowienie i z tego co wiem to go sprowadzali z USA do hanoveru mozliwe ze byl przygotowany na europe ale biedaki zapomnieli o lampach Smile wyprodukowany w stanach na 100% Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Lut 21, 2006 22:34    Temat postu: chrysler Odpowiedz z cytatem

Powiedz odrazu ze przebijales numery i masz lewe papiery (poza tym auto jest kradzione) a nie krecisz.... Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomnialem dodac @ASU ze mam opinie zeczoznawcy po przeprowadzonym badaniu mechanoskopijnym bo nikt nie mogl znalesc numerow silnika a biegly mechanoskop znalazl i przy okazji wydano mi ekspertyze ze nie byly przebijane numerki Laughing Laughing wiec to tez odpada no chyba ze to chinska podroba bo tego u nas teraz pełno Wink


"A tak na marginesie masz @ASU te fotki zabawek dla mnie ??"
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 23:38    Temat postu: fotki Odpowiedz z cytatem

Jutro bedziesz mial wszystkie fotki... Wysle ci na maila.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 5:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zerknolem na naklejke na dzwiach kierowcy jest inna niz ta ktora ma moj kolega w Dodgu Grand Caravanie z 96 . Ja nie mam miejsca produkcji ( on tak chyba kanada ). Mam date produkcji , vin i cala tabelke z jakimis liczbami a obok nr homologacji E chyba europejskich. U niego sa jakies ciezary wymiary czy cos takiego. nr vin sie zaczyna od 1C4.... wiec jesli nawet byl w europie skladany to kasta przyszla za wody chyba ze kpl bo moze tylko na naszym kontynencie skladaja diesle.
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 1:15    Temat postu: Re: Chrysler Grand Voyager 3.3 ze Szwajacarii - full wypas Odpowiedz z cytatem

infy napisał:
czy warto, czy to jest wersja europejska,
czy te wersje produkowane w Austri mozna jakos rozpoznac, jakis dokladny model, wyposazenie itp.


Infy a który to rocznik tego wypasu i ile kosztuje jak można spytać, jaki ma przebieg?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

noi jeszcze mi cos naszlo europejska wersja ma z tylu inaczej zrobione mocowania na tablice rejestracyjna a co sie z tym wiaze dwie lampki podswietlenia w amerykanskiej jedna nad kwadratowa tablice , z przodu jest specjalny plastik do przednich tablic na europe , pozatym wszystkie szyby maja znak E2 i nabity rok prod a wersji usa niema
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group