www.asu.pl :: Zobacz temat - voyager 2.0 rok 1996 problem z paliwem prosze o pomoc
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

voyager 2.0 rok 1996 problem z paliwem prosze o pomoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
robaczak
*
*


Dołączył: Sep 18, 2014
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 11:29    Temat postu: voyager 2.0 rok 1996 problem z paliwem prosze o pomoc Odpowiedz z cytatem

witam
mam problem z voyagerem 2,0 rok 96 ,mianowicie jak jest pelny zbiornik paliwa jedzie normalnie jak wskazowka opadnie do 1\4 (w zbiorniku jest jakies 20-25 litrow) auto gasnie i nie zapala trzeba dolac minimum 5 l i jedziemy dalej .wymienilem pompe paliwa wklad potem z obudowa i dalej to samo prosze o pomoc bo mnie zona zemsci jak jedzie gdzies sama
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kelpin
*
*


Dołączył: Feb 02, 2012
Posty: 192
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź czy pompa nie gubi prądu na wtyczce/przewodach. Odepnij od pompy wtyczke, wepnij miernik. Na zapłonie powinno być 12V przez kilka sekund a podczas kręcenia cały czas 12. Poruszaj też kablem i wtyczką podczas testu.

Ja miałem podobnie tylko, że w Intrepidzie. Jak jest więcej w zbiorniku to pewnie utrzyma ciśnienie w przewodach co chwile się włączając/wyłączając, a jak mało to nie daje rady.

Inna sprawa, to jak pompa używana to też może być kiepska. Ale pewnie nową masz bo raczej tanie są.

Aha, oczywiście filtr, przewody ok? Bo jeszcze regulator ciśnienia na listwie może puszczać....
_________________
Jest 00'Camaro / 95'Continental / był Trep'99 2.7 V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczak
*
*


Dołączył: Sep 18, 2014
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pompa jest nowa na wtyczce jest 12 v krecilem kablami podczas rozruchu i tez 12v
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robaczak
*
*


Dołączył: Sep 18, 2014
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 18, 2014 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha jeszcze jedno na listwie nie ma regulatora cisnienia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group