www.asu.pl :: Zobacz temat - Amortyzatory tył Voyager ze sprężyną wspomagającą
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Amortyzatory tył Voyager ze sprężyną wspomagającą

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
ernil
*
*


Dołączył: Jul 23, 2012
Posty: 80
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 18:09    Temat postu: Amortyzatory tył Voyager ze sprężyną wspomagającą Odpowiedz z cytatem

Witam,

sprzedam dwa amortyzatory typu coil-over (ze sprężyną na amortyzatorze). Sprężyna, tzw. helper, ma za zadanie wspomóc resory. Można stosować zamiast nivomatów. Oczywiście nie jest to to samo, co oryginalny nivomat, ale też kosztują zacznie mniej, heh. Zrobiłem na tym sporo km i było całkiem nieźle.
Oryginalnie jest to chyba zamiennik do voyagerów po 2008r, ale pewności nie mam - te z aukcji allegro wyglądają na dłuższe. Moje na pewno pasują do Voyagera 96-00.
Udało mi się dopaść praktycznie nowe, oryginalne nivomaty w bardzo dobrej cenie, dlatego te nie są mi już potrzebne.

Stan bardzo dobry. Przejechane jakieś 25oookm.
Cena: 200zł + wysyłka.

screen shot windows 7
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group