www.asu.pl :: Zobacz temat - pontiac sunfire nie dziala predkosciomierz
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pontiac sunfire nie dziala predkosciomierz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
omegamat
*
*


Dołączył: Apr 13, 2014
Posty: 15

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 14:49    Temat postu: pontiac sunfire nie dziala predkosciomierz Odpowiedz z cytatem

witam. moja samodzielna naprawa nie wypalila. wyciagnalem licznik w pontiacu sunfire aby zrobic uszkodzony wskaznik przebiegu samochodu. to akurat podzialalo, lecz montujac wskazowki pomiaru temperatury obrotów predkosci i paliwa przestala dzialac wskazowka pomiaru predkosci(za mocno chyba ja wcisnelem i znisczylem silniczek napedzajacy) popelnilem blad i zamowilem caly licznik na allegro(akurat sie trafil) dzis przyszedl podlaczam go i zong... nie dziala w nim zaden z 4 wskaznikow. reszta tj. od swiatel, kierunkowskazow recznego itp dzialaja. porownujac go z moim uszkodzonym widze ze wskazowki pomiarow w zakupionym liczniku przekrecane recznie chodza tak samo jak ta jedna uszkodzona w moim starym tzn stawiaja opor. te ktore dzialaja w starym przekrecaja sie calkowicie nie stawiajac oporu. czy wnioskuje dobrze ze sprzedawca zrobil mnie w balona? czy moze to ja cos zle sprawdzam, podlaczam?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group