www.asu.pl :: Zobacz temat - charczy, trzeszczy przy ruszaniu asb
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

charczy, trzeszczy przy ruszaniu asb

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 19:40    Temat postu: charczy, trzeszczy przy ruszaniu asb Odpowiedz z cytatem

witam
zrobiłem jedno, bo już odpala normalnie i nie gaśnie na dziurach - sterownik immo, to drugie wyskoczyło.
mianowicie, podczas ruszania coś charczy i trzeszczy, im więcej gazu i szybciej ruszam tym bardziej charczy i trzeszczy, jak skręcę koła w lewo i ruszam to bardzo charczy i trzeszczy, a jak w prawo to trochę miej. Nie da się nikogo na światłach wyścignąć Smile żarto ofkors Smile
ale wygląda to tak, jakby skrzynia pracowała pod dużym obciążeniem. Jednak biegi zmienia ładnie, czasami coś tam puknie ale tylko czasami. o co kaman????
a może to coś w zawieszeniu???

ps. jakiego oleju ewentualnie dolać do skrzyni, jak nie wiem co jest??
na wymianę jestem umówiony dopiero za tydzień a kurna muszę w trasę i to siedem osób..... ????
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz zrobiłem taki test, skrzynia na D, hamulec w podłogę i trochę gazu, trzeszczy przy dodawaniu gazu aż się kiera i deska trzęsie. Już nie wiem o co kaman. Autko nie jedzie bo trzymam hamulec więc żadne przeguby, półośki się nie kręcą więc to nie to, w skrzyni też chyba się nic nie kręci jak autko stoi ( dodaję gazu) to już sam nie wiem co?
jakby były poduszki to i na P czy N też po dodaniu gazu by warczało, a nie warczy, dodaję gazu na luzie i jest ok, dopiero po zapięciu driva. HELP !
ps. przyspiesza i zmienia biegi normalnie, powyżej około 40 jak się powoli przyspiesza nic nie warczy ani nie buczy, wygląda to tak, jakby skrzynia pracowała pod dużym obciążeniem.
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group