www.asu.pl :: Zobacz temat - Siłowniki bagażnika Sebring Stratus 2001-2006
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siłowniki bagażnika Sebring Stratus 2001-2006

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kitt78
*
*


Dołączył: May 25, 2009
Posty: 474
Skąd: Torun

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 8:27    Temat postu: Siłowniki bagażnika Sebring Stratus 2001-2006 Odpowiedz z cytatem

Witam , ostatnio padły mi siłowniki od klapy bagażnika , w związku z tym zacząłem poszukiwania siłowników do sebringa , zauważyłem że na allegro najczęściej występują używki (wiadomo jak to jest z używkami ) oraz znalazłem jeszcze jakieś zamienniki w cenie 59 za sztukę + koszt wysyłki co daje nam prawie 150 złotowy wydatek , w celu zminimalizowania kosztów zacząłem poszukiwania zamienników na własną rękę , po zwymiarowaniu siłowników , dla zainteresowanych podaję charakterystykę siłowników :
długość siłownika - 285mm
skok - 100mm
siła - 325N

idealnie pasują siłowniki do peugeota 306 93-01 w sedanie , ja kupiłem zamiennik produkowany przez firmę polcar , na allegro ich cena to 21 zł za sztukę , dwa siłownik z przesyłką kurierem za pobraniem kosztowały niecałe 60 zeta , działają idealnie , klapa po lekkim uniesieniu ładnie sama idzie do góry lekko wyhamowując przed pełnym otwarciem i lekko się zamyka , jedyna niedogodność to to że trzeba przełożyć te plastikowe mocowania/przeguby z oryginałów , w sebringu ta kulka na którą wciskane są te mocowania jest mniejsza i mocowanie w nowych jest luźne na tej kulce , na szczęście można te plastikowe mocowania bez problemu odkręcić ze starych i przykręcić do nowych , gwint jest identyczny .
_________________
2004 Dodge Stratus 2.4 LPG (A604)
był: Dodge Grand Caravan 3,3l AWD rok 2000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group