www.asu.pl :: Zobacz temat - 300M- wymiana komputera silnika
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

300M- wymiana komputera silnika

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 12:35    Temat postu: 300M- wymiana komputera silnika Odpowiedz z cytatem

witam, nie mogłem znaleść nigdzie informacji na nurtujące mnie pytanie to pisze nowy temat,
komputer jest do wymiany i to jest juz potwierdzone badaniem diagnostycznym, zastanawia mnie czy jesli znajde podobny komp to wystarczy tylko przekładka czy konieczne jest jakies programowanie?

drógie pytanie to które kody z komputera sa wazne? czy wszystkie musza byc takie same czy np, jest jeden główny którym trzeba sie sugerować.

znalazłem podobny i porównójac oby dwa to maja taki sam kod MODULE P/N P0460 6984AC, HEBQ1AA tez jest taki sam natomias 6-cio czyfrowy kod w prawym dolnym rogu tabliczki jest juz inny kod MODULE S/N między kodami kreskowymi też jest inny...

rozmawiając telefonicznie z wieloma elektromechanikami okazało sie że ci którzy życzą sobie immo body kompa i stacyjki z kluczykiem ida na skróty i nie jest to potrzebne, wystarczy sam komputer silnika z takim samym oznaczeniem i wtedy wystarczy tylko ptrzekładka, ile więc prawdy z ta przekładką i czy zgodnosć tych dwóch kodów jest wystarczająca dla mnie.

dodam że silnik 3.5 z 2001 roku
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
jabol2
*
*


Dołączył: Nov 25, 2007
Posty: 137
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za olewke na wymarłym forum;] ide na inne forum (300M )

nie pozdrawiam.
_________________
Chrysler Vision 3.5
Spełnione marzenie, śliczny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group