www.asu.pl :: Zobacz temat - pontiac sunfire 2003 nawiewy powietrza.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pontiac sunfire 2003 nawiewy powietrza.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
omegamat
*
*


Dołączył: Apr 13, 2014
Posty: 15

PostWysłany: Czw Cze 19, 2014 19:33    Temat postu: pontiac sunfire 2003 nawiewy powietrza. Odpowiedz z cytatem

witam mam takie pytanko. nie dzialaja mi dwa centralne(umieszczone na srodku przedniej konsoli ) nawiewy powietrza, ustawiam na max czy min i nic nie leci. czy tym powietrzem steruja jakies przepustnice czy cos takiego?czy moze zalaczaja sie te nawiewy tylko z klima? bo klima tez mi nie dziala, jest nabita ale sie nie zalacza, ale to ma mi zrobic mechanior. i wlasnie nie wiem czy te nawiewy trzeba oddzielnie naprawic, sprawdzic jakies kostki czy przy robieniu klimy sie zrobi i to .


juz po problemie. zdjelem konsole cala i byla pod tymi nawiewami gabka z folia ktora blokowala przelot. dziwne to szczegolnie ze wygladala na fabryczna. zart czy cos takiego?Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group