www.asu.pl :: Zobacz temat - Nie działa nadmuch w Eagle Vision!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie działa nadmuch w Eagle Vision!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
artemio
*
*


Dołączył: Apr 25, 2014
Posty: 31

PostWysłany: Nie Cze 08, 2014 17:20    Temat postu: Nie działa nadmuch w Eagle Vision! Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie

W moim starym Visionie przestał dzisiaj nagle działać nawiew. Pokonałem 30 km odcinek trasy, zgasiłem samochód po czym włączyłem zapłon żeby wiało bo nie dało się wytrzymać, taki upał. Świeciły się 2 kontrolki: nawiew na korpus i gwiazdka klimy. Po chwili zaświeciła się dodatkowo kontrolka obiegu zamkniętego i towarzyszący odgłos zamkniętego obiegu powietrza.
Po kilku minutach gdy chciałem jechać, i gdy zapaliłem samochód, załączyłą się znów kontrolka obiegu zamkniętego. Powietrze nie leciało, nie słychać w ogóle dmuchawy nawet po wyłączeniu obiegu zamkniętego. Aczkolwiek klima się włącza, wentylatory też. Gdy jadę, to czuć leciutki nawiew zimnego powietrza, ale spowodowane jest to pędem powietrza które wpada do obiegu. Bezpiecznik ten 25 amperowy od silniczka dmuchawy niby dobry. Wymieniłem w razie w na nowy i dalej nic. Podejrzewam padniętą dmuchawę. Co wy na to?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
artemio
*
*


Dołączył: Apr 25, 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zaczęło na chwilę wiać(kilka sekund), po czym wiatrak się wyłączył. Wyłączyłem panel, po 10 minutach włączyłem samo wianie na wprost. Zaczęło wiać i chłodziło około 4-5 minut, po czym znów się wyłączyło. Później już się nie załączał. Dodam również że odkąd nawiew przestał działać,czasami panel się wiesza że żaden przycisk nie działa oprócz regulacji temperatury.Czasami również gdy zpale auto lub włącze tylko zapłon, pokazuje stopnie w farenhajtach mimo że na górnym wyświetlaczu wskazuje miary europejskie. Zmiana nic nie wskazuje na panelu klimy. Nie reaguje wtedy również na przyciski oprócz pokrętła temperatury. Po kilku minutach się normuje i można regulować, a czasami w ogóle.
Proszę o pomoc!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
artemio
*
*


Dołączył: Apr 25, 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System autonaprawy Visiona naprawił usterke:)

Temat do zamknięcia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group