www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Town&Country 3.3 - dźwigienki popychaczy proble
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Town&Country 3.3 - dźwigienki popychaczy proble

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Puciek
*
*


Dołączył: Jun 27, 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 16:49    Temat postu: Chrysler Town&Country 3.3 - dźwigienki popychaczy proble Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
miesiąc temu kupiłem swojego wymarzonego Pucia:D Z jedną wadą-stukami w silniku. Poprzedni właściciel mówił ze próbował to naprawiać wyjaśniac ale któryś tam z rzędu mechanik stwierdził ze ten motor tak ma i tyle. Auto jest zrywne, nie kopci, pali bez zarzutu, generalnie oprócz stukania wszystko ok. Po przeczytaniu setek wątków o różnego rodzaju stukach, najbardziej prawdopodobna przyczyna to stary, zły olej, a w związku z tym że auto więcej stało niż jeździło i ostatnia wymiana (na plakietce) miała miejsce 2 lata/500km temu, stwierdziłem że może w tym tkwi problem. Pojechałem do mechanika na przegldą ogólny +wymiana płynów. Zaczął od zdjęcia pokrywy zaworów i tu zdziwko. Okazało się że trzy dźwigienki są krzywe a dwie pospawane Shocked Trzeba to wymienić, bo teraz jest spoko ale jak spaw puści to kaszana. Znalazłem człowieka który ma parę Voytków na rozbiórkę, zadzwoniłem zamieniliśmy parę słów i stwierdził ze mam dźwigienki nie od tego modelu Exclamation Podobno są dwa rodzaje takie rynienki jakby wyginane z blachy (1) i kute stalowe (2). No i tu moja prośba/pytanie. Jakie powinny być założone w moim modelu? (Auto z 2005roku, kolektor ssący plastikowy.) Możliwe że mam założone od starszego silnika i to wszystko jakoś działa? Poniżej fotki dźwigienek.
Dźwigienki (1)

Dźwigienki (2)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group