www.asu.pl :: Zobacz temat - czujnik wysokiego ciśnienia klimy windstar 2002r. 3,8l
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czujnik wysokiego ciśnienia klimy windstar 2002r. 3,8l

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
fly
*
*


Dołączył: Jan 08, 2012
Posty: 9

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 12:29    Temat postu: czujnik wysokiego ciśnienia klimy windstar 2002r. 3,8l Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich fanów amerykanów.Czy ktoś mnie poratuje?Wszyscy fachowcy u których byłem wymiękają.Po uruchomieniu silnika od razu włącza się wentylator chłodnicy i chodzi cały czas.Zapaliła sie kontrolka diagnostyki.Mechanik powiedziałże jest uszkodzony czujnik wysokiego ciśnienia klimy.Wymieniłem czujnik na nowy.Kontrolka zgasła wiatrak kręci się dalej...Jest ktoś mądry? Zapłacę....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kelpin
*
*


Dołączył: Feb 02, 2012
Posty: 192
Skąd: Wawa

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź czujnik temperatury cieczy. To typowy objaw gdy komp nie dostaje sygnału (uszkodzony czujnik lub jakiś problem z kablami)
_________________
Jest 00'Camaro / 95'Continental / był Trep'99 2.7 V6
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mierzyles cisnienie HP w klimie? moze padl ci zawor rozprezny lub masz zbyt duzo czynnika i poprostu czujnik wlacza wiatraki by obnizyc temperature (a tak naprawde cisnienie)
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
fly
*
*


Dołączył: Jan 08, 2012
Posty: 9

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedzi.Problem banalny-uszkodzony był fabrycznie nowy czujnik.Kupiłem na szrocie stary pordzewiały z zewnątrz i chodzi jak w zegarku wszystko.pozdrawiam-fly.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group