www.asu.pl :: Zobacz temat - Wymiana linki hamulca parkingowego
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wymiana linki hamulca parkingowego

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dood
*
*


Dołączył: May 22, 2013
Posty: 220
Skąd: Kraków, Skała, okolice

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 11:20    Temat postu: Wymiana linki hamulca parkingowego Odpowiedz z cytatem

Czy ktos moglby podrzucic jakis opis wymiany przedniej linki hamulca parkingowego w zabie?

Przede wszystkim, czy da sie to zrobic bez kanalu/podnoszenia samochodu?
_________________
T&C 3.8 AWD 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi właśnie też pękła i by się przydało,,,,,,,
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
On
*
*


Dołączył: Apr 16, 2008
Posty: 1010
Skąd: Słupsk Pomorskie Plymouth G.V. 3,3 1996r był. Teraz Chrysler G.V. 3,3 Limited 2003r.

PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki, że dopiero teraz odpowiadam, ale dopiero dziś zobaczyłem ten wpis.
Ta podpowiedź może przyda się innym kolegom, bo pewnie linki macie już wymienione.

Linkę hamulca pomocniczego wymienimy bez kanału, podnośnika, ale auto i tak musimy podnieść na lewarku.

Ten problem, jest najmniejszy, bo większy czeka nas przy koniecznym demontażu mechanizmu hamulcowego.

Myślę, że nasz kolega Sato nie pogniewa się za to, że wrzucę jego fotki na forum dla celów poglądowych.

http://asu.pl/modules.php?name=Private_Messages&file=index&folder=inbox&mode=read&p=5227

Dwa razy wymieniałem linkę i wiem, że demontaż mechanizmu jest konieczny, szkoda czasu na inne próby, bo mechanizm i tak trzeba będzie w końcu zdemontować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group