www.asu.pl :: Zobacz temat - Grand prix-reflektory
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Grand prix-reflektory

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
erikson
*
*


Dołączył: Feb 09, 2006
Posty: 21

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 8:13    Temat postu: Grand prix-reflektory Odpowiedz z cytatem

czy w miejsce amerykanskich da sie dopasowac jakies na europe?,przerabiał ktos?,da sie to zrobic jakis tanim kosztem?,te amerykany co ma słabo swieca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio widziałem Windstara który miał dosyć precyzyjnie obcięte lustra w oryginalnym reflektorze i wsunięte jakieś inne reflektory o prostokątnym ksztaucie. Coś jak maluch czy VW. Troche zabawnie to wtyglądało bo za oryginalnym klooszem był drugi rebflektor, ale ogólnie estetycznie i dla nie zorientowanego mogło sprawiać wrażenie ze tak ma być. Temat ten był już przerabiany i poszukaj na forum a znajdziesz sporo pomysłów.

Wojtek
Windstar LX 3,8/95 zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przerabialem samodzielnie reflektory z dobrym skutkiem, robie tekie rzeczy i nie tylko:) niestety nie znam wymiarow ani katow nachylenia szyby reflektora w twoim aucie wiec poki co nie pomoge. zrob fotki ,obrysuj szablon z brystolu a najlepiej zagadaj na 178500 (po 18tej) to postaram sie cos wymyslic.
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 14:47    Temat postu: reflektory Odpowiedz z cytatem

Ale w Tempo jest dosc standardowy ksztalt i latwiej mozna cos wymyslec. W Grand Prix nie wiem czy da sie cos pospasowac. Ja bym zostawil i zalozyl halogeny dodatkowo Very Happy ( chyba ze nowe orginalne z USA - wtedy bedzie to dobrze swiecic )

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
erikson
*
*


Dołączył: Feb 09, 2006
Posty: 21

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

halogeny-moze to dobry pomysł,a przeglag wtedy przechodzi bez problemów,bo przy tych orginalnych to tak troszke nie bardzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 15:37    Temat postu: reflektory Odpowiedz z cytatem

Zawsze moze byc drobny problem z przegladem ( ale w Polsce wszystko sie da zalatwic Cool )

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
erikson
*
*


Dołączył: Feb 09, 2006
Posty: 21

PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ze mozna ,bo własnie jestem w trakcie załatwiania przegladu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Lut 11, 2006 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a powiedz z ktorego roku masz tego prixa? widzialem takie ktore mialy lampy tzw. aerodynamiczne czyli szyby pochylone pod takim samym katem jak maska ale tez takie ktore mialy we wglebieniach(jak np geo metro) po dwa prostokatne reflektorki w czarnej ramce. nie byla to przerobka. wygladalo to dziwnie(oplywowe auto a tu w czarnych oczodolach 4 pionowe lampy jak z malucha) ale swiecilo:) moze by sie dalo ja jakiegos dobrego tworzywa dorobic do tego oslone w ksztalcie szyby(ew. zdejmowana na czas przegladow;) )???
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 1:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam GP z '95 sprowadzony do Polski w 01 i jak do tej pory jezdze na oryginalnych reflektorach. Przegląd robie zawsze w jednym miejscu i gość nic nie buczy że reflektory symetryczne. Tylniego przeciwmgielnego też nie dorabiałem. Raz mnie policja zatrzymała (kobieta) za prędkość, kiedy wzieła DR i PJ i wracała do radiowozu przystaneła przy światłach i mówi że światła są złe i jest podstawa do zabrania DR. Ja do niej że ostatnio rozbiłem te co powinny być i założyłem oryginalne, ale już zamówiłem nowe i chyba połkneła bo zaczeła pisać mandat za speed ale w sumie nie dostałem mandatu. To było moje pierwsze spotakanie z policjantką na drodze w Polsce, zresztą bardzo miłe.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
erikson
*
*


Dołączył: Feb 09, 2006
Posty: 21

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 8:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam 4 prostokatne,rok 90
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erikson napisał:
mam 4 prostokatne,rok 90


Jak usilnie muszisz wymienić to pewnoć od malucha podejdzie.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obawiam sie ze od malucha za duze ale widzialem gdzies w necie tzw reflektory uniwersalne stosowane wlasnie do amerykancow!!! byly to prostokaty do ktorych dokupywales czarny plastikowy adapter pod konkretny model. wygladalo wprawdzie fatalnie w autach z lampami o ladnym ksztalcie ale dzialalo:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group