www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Vision zarzuca tyłem!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Vision zarzuca tyłem!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
artemio
*
*


Dołączył: Apr 25, 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pon Kwi 28, 2014 20:30    Temat postu: Chrysler Vision zarzuca tyłem! Odpowiedz z cytatem

Problem polega na zarzucaniu tyłem samochodu. Kupiłem go kilka dni temu i podczas jazdy do domu strasznie nim zarzucało nawet na prostej drodze na autostradzie. Dodam,że cały czas padało i było mokro. opony są roczne letnie nie jeżdżone. Poprzeczna nierówność na drodze nie powoduje rzucania. Dopiero podłużna bądź dziura na tym chropowatym asfalcie. Nie przekrocze 80/h bo po prostu nie da rady utrzymać auta.Na suchej nawierzchni jest troche lepiej, ale nie ma szału. Na zakrętach rzuca dużo bardziej. Czy to w lewo czy w prawo. Na diagnostyce stwierdzili że wszystko jest ok z tyłu, tylko coś strzela przy skręcaniu w lewo lub w prawo na postoju lub bardzo powolnej jeździe do 10/h(strzela z przodu, gość stwierdził że to mocowanie amortyzatora nie trzyma i sprężyna strzlea). Dodam jeszcze że świeci mi ABS i trac off na pomarańczowo jak przekrocze 20/h i już tak zostaje. Nie wiem czy to ma coś tym wspólnego.
Proszę o jakąś diagnozę, coś z doświadczeń może, jakieś sugestie.

Z góry dzięki
_________________
Chrysler/Eagle Vision 3.5 LPG 1994

Chrysler/Eagle Vision 3.5 LPG 1997
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dood
*
*


Dołączył: May 22, 2013
Posty: 220
Skąd: Kraków, Skała, okolice

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiles bez jazdy probnej?

Jesli auto nie jest powypadkowym czterosladem, to mozesz miec na przyklad walniety mechanizm roznicowy, a strzelac bedzie wtedy ktoras poloska...

Ewentualnie jesli tam jest system kontroli trakcji, to moze jest uszkodzony i dohamowuje ci losowo raz jedno, raz drugie tylne kolo...?
_________________
T&C 3.8 AWD 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
artemio
*
*


Dołączył: Apr 25, 2014
Posty: 31

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontrola trakcji się wyłącza gdy coś jest nie tak z ABS-em. Tak jak w moim przypadku. Po weekendzie majowym oddaje Visiona do mechanika w Rzeszowie(koło Media Marktu). Cene za wyciągnięcie, włożenie i planowanie obu głowic wycenili mi na 600 zł więc uważam że to baaardzo dobra cena. Do tego rozrząd wiadomo przy głowicach obowiązkowa wymiana i te abs-y mają zrobić.
_________________
Chrysler/Eagle Vision 3.5 LPG 1994

Chrysler/Eagle Vision 3.5 LPG 1997
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
artemio
*
*


Dołączył: Apr 25, 2014
Posty: 31

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat do zamknięcia. Powodem zarzucania była zbieżność z tyłu, a raczej jej brak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group