www.asu.pl :: Zobacz temat - Kupię Chryslera/Eagle Visiona po lifcie.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupię Chryslera/Eagle Visiona po lifcie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
artemio
*
*


Dołączył: Apr 25, 2014
Posty: 31

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2014 8:09    Temat postu: Kupię Chryslera/Eagle Visiona po lifcie. Odpowiedz z cytatem

Witam serdcznie

Jestem użytkownikiem Visionka od roku czasu i jestem bardzo zadowolony.
Jeżdżę tym przed liftem z 94 roku,ale poszukuję po lifcie sprawnego, z papierami jeżdżącego. Ciężko je dostać bo ich w zasadzie nie ma. Na OLX są tylko dwa. Jeden z małoposkiego, ale tam calutkie zawieszenie i hamulce do wymiany. Byłem ugadany za 4 tys ale okazało się że wode gotuje. Wróciłem z niczym, ale na drugi dzień gość do mnie dzwoni że był zapowietrzony bardzo i mechanik już to zrobił. Ale ja mu powiedziałem że za 4 koła nie ma szans. Max moge mu dać 3 tyś a i to jest chyba za dużo bo klka tys trzeba w niego włożyć.
Drugi Vision po lifcie jest w Kołobrzegu, ale na głowę nie upadłem żeby kupować importowane auto z niemiec za 5300 Very Happy i jeszcze do opłat. Cena wzięta z kosmosu. Te samochody mają wartość dla ich właścicieli, a nie na rynku.
Nie ma ktoś na sprzedaż Visionka po lifcie dla maniaka tego modelu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
artemio
*
*


Dołączył: Apr 25, 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sob Kwi 26, 2014 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tema zamknięty, kupiłem tego z Chrzanowa za 3700. Wymaga dość sporego wkładu finansowego, ale czego się nie robi dla ukochanego modelu:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Kupię nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group