www.asu.pl :: Zobacz temat - [S] chevrolet trailblazer 2001 4.2 vortec lpg brc super stan
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

[S] chevrolet trailblazer 2001 4.2 vortec lpg brc super stan

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
roksc33
*
*


Dołączył: Apr 15, 2014
Posty: 8

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2014 10:27    Temat postu: [S] chevrolet trailblazer 2001 4.2 vortec lpg brc super stan Odpowiedz z cytatem

Witam, na poczatku chcialbym przeprosic i przyznam sie do tego, ze wszedlem na ten portal i zarejstrowalem sie po to,aby pokazac i komus zaproponowac swoj samochod.

Jestem uzytkownikiem niejednego forum i za kazdym razem gdy ktos wchodzi i rejestruje sie to gonie... gdzie pieprz rosnie.

Jestem wielkim fanem samochodow zza wielkiej wody. a sprzedajac trailblazera przyjedzie do mnie suburban:)

http://allegro.pl/chevrolet-trailblazer-4-2-vortec-4x4-2001-lpg-brc-i4149571880.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roksc33
*
*


Dołączył: Apr 15, 2014
Posty: 8

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ponwnie. nie myslalem ze tak ciezko bedzie sprzedac tak dobre i zadbane auto:(

Auto sie nie sprzedało takze wystawiam ponownie z nizsza cena...Sad

A moze ktos bylby chetny na zamiane za jakies auto europejskie???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roksc33
*
*


Dołączył: Apr 15, 2014
Posty: 8

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4191593962
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Kwi 27, 2014 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ten dzial.Przenosze.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ponti89
*
*


Dołączył: Jun 16, 2012
Posty: 17

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, moze sie myle ale nie był on kiedys sprzedawany za 14k czy cos koło tego jako mienie przesiedleńcze Smile?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Wto Kwi 29, 2014 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roksc33 napisał:
Witam ponwnie. nie myslalem ze tak ciezko bedzie sprzedac tak dobre i zadbane auto:(

Auto sie nie sprzedało takze wystawiam ponownie z nizsza cena...Sad

A moze ktos bylby chetny na zamiane za jakies auto europejskie???

Dosyc razdki model i cena raczej wysoka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rzadki? nie jest. Co się tyczy ceny to 20k za auto 13letnie to dużo i tyle. Stąd problem ze sprzedażą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Sro Kwi 30, 2014 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
rzadki? nie jest. Co się tyczy ceny to 20k za auto 13letnie to dużo i tyle. Stąd problem ze sprzedażą.

Za WJ dalem 18k rok 1999 (15 lat).To nie rocznik,ale wlasnie malo popularny model.
Choc cena moglaby byc troche nizsza-jakies 15-17k.
Zapytaj na ulicy kto zna jeepa-sporo.
A Trailblazera?
Tylko tacy jak my.
Moze jeszcze Blazera (tego z lat 80-tych, model K5,z amerykanskich filmow z Poludnia) ktos kojarzy,ale Trailblazera juz na pewno nie.
Po prostu egzotyka.Potrzebny wyrafinowany kupiec.
Zreszta na mustanga tez taki potrzebny-kto zwyczajny kupi 20-letnie auto z V8 i spalaniem 25/100 Laughing
Musi byc koneser.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roksc33
*
*


Dołączył: Apr 15, 2014
Posty: 8

PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Autko bylo sprzedawane przez mojego wujka na allegro za 16 tys zl nie bylo kupca. Wiec ja go odkupilem i zalozylem Gaz za 5k
kupilem oleje i tarcze klocki ktore wyniosly mnie 2300:)

wiec ja sam wsadzilem w to auto 8tys zl:)

a zaplacilem za nie dokladnie 3 tys $ pare dni przed wyjazdem Wujka do Kanady na stale...Smile

A co moge dodac od siebie... to ze wczoraj autko bylo w trasie 400km w jedna strone. spalanie przy jezdzie 90-100 na H wynioslo 14,8 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
redneck1
*
*


Dołączył: Apr 20, 2012
Posty: 467
Skąd: Okolica Krakowa

PostWysłany: Pią Maj 02, 2014 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roksc33 napisał:
Autko bylo sprzedawane przez mojego wujka na allegro za 16 tys zl nie bylo kupca. Wiec ja go odkupilem i zalozylem Gaz za 5k
kupilem oleje i tarcze klocki ktore wyniosly mnie 2300:)

wiec ja sam wsadzilem w to auto 8tys zl:)

a zaplacilem za nie dokladnie 3 tys $ pare dni przed wyjazdem Wujka do Kanady na stale...Smile

A co moge dodac od siebie... to ze wczoraj autko bylo w trasie 400km w jedna strone. spalanie przy jezdzie 90-100 na H wynioslo 14,8 Smile

Zycze Ci,zebys sprzedal nawet za 100k,ale realnie watpie,zebys dostal wiecej niz 15-16.Montazu LPG niestety nie uda sie odbic-tak to juz jest.Podobnie jak wlozonej w naprawy kasy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 6:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj sprzedalem swojego PTS Crying or Very sad .Przez ostatnie 6 miesiecy wlozylem w niego(opony lato,zima,alusy,radio,kpl.hamulce itp)4950zl,a sprzedalem za 5000zl,wiec nowa wlascicielka auto dostala za 50zl Laughing ,o lpg,nowej podsufitce itp.sprawach nie pisze juz,wiec widzisz jak to jest.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
roksc33
*
*


Dołączył: Apr 15, 2014
Posty: 8

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JEDI_V napisał:
Wczoraj sprzedalem swojego PTS Crying or Very sad .Przez ostatnie 6 miesiecy wlozylem w niego(opony lato,zima,alusy,radio,kpl.hamulce itp)4950zl,a sprzedalem za 5000zl,wiec nowa wlascicielka auto dostala za 50zl Laughing ,o lpg,nowej podsufitce itp.sprawach nie pisze juz,wiec widzisz jak to jest.


Widze i rozumiem. lecz az takiego parcia na szklo niema, aby oddawac komus za darmo auto...Smile
Gdybym dostal za autko 17tys zl to bym sprzedal. tylko jezeli wystawie go za 17 to beda pisac ze chca kupic za 15. i takie bledne kolo. A korespondowanie maili o cenie auta. jest smieszne. pierwsze pytanie. Sprzeda pan za 16 tys?
Jezeli kogos niestac na wykonanie telefonu, to jak ma byc go stac na auto za 16tys zl?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 8:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

>Jezeli kogos niestac na wykonanie telefonu, to jak ma byc go stac na auto >za 16tys zl?

roksc wybacz ale haslo w stylu "jesli kogos nie stac na telefon" jest praktycznie blizniacze z haslem "niemiec az plakal jak sprzedawal" i "jezdzil nim starszy pan do kosciola" - poprostu mi to smierdzi na kilometr handlarzem i tyle!
co do sprawy kontaktu przez e-maili jest to bardzo dobra sprawa z tego wzgledu ze po pierwsze moze to byc dowod "w sprawie", po drugie nie jest ulotny jak pamiec, po trzecie mozna przeslac wiecej zdjec itp,itd - poza tym mnie osobiscie smieszy jak ktos wystawia aukcje opatrzona czasem dziesiatkami zdjec a na koncu pisze ze na maile nie odpowiada bo nie ma czasu - nosz k%^&a koles ma czas kilka godzin by zroic foto, umiescic je na serwerze poprawic w fotshopie a nie ma minuty na odpisanie na maila? w dobie wszedobylskich telefonow z dostepem do maila??
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roksc33 napisał:
A korespondowanie maili o cenie auta. jest smieszne. pierwsze pytanie. Sprzeda pan za 16 tys?
Jezeli kogos niestac na wykonanie telefonu, to jak ma byc go stac na auto za 16tys zl?


Bzdura. Jak szukalem auta to ZAWSZE byl wpierw kontakt mailowy a tylko wybrane auto (hmm... w sume kupilem pierwsze, gdzie dzwonilem) umowilem telefonicznie.
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
roksc33
*
*


Dołączył: Apr 15, 2014
Posty: 8

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="RadekNet"]
roksc33 napisał:
A korespondowanie maili o cenie auta. jest smieszne. pierwsze pytanie. Sprzeda pan za 16 tys?
Jezeli kogos niestac na wykonanie telefonu, to jak ma byc go stac na auto za 16tys zl?


Bzdura. Jak szukalem auta to ZAWSZE byl wpierw kontakt mailowy a tylko wybrane auto (hmm... w sume kupilem pierwsze, gdzie dzwonilem) umowilem telefonicznie.[/quote

Panowie mylimy pojecia... JEzeli jest E mial typu. dziendobry jestem zainteresowany pana autem. prosze o wiecej zdjec informacje. nr Vin itd. Ok odrazu odpowiadam.

Ale jezeli dostaje E mail z pytaniem Witam odda pan auto za 16 tys z. koniec Maila. to nie robmy scen..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roksc33
*
*


Dołączył: Apr 15, 2014
Posty: 8

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="RadekNet"]
roksc33 napisał:
A korespondowanie maili o cenie auta. jest smieszne. pierwsze pytanie. Sprzeda pan za 16 tys?
Jezeli kogos niestac na wykonanie telefonu, to jak ma byc go stac na auto za 16tys zl?


Bzdura. Jak szukalem auta to ZAWSZE byl wpierw kontakt mailowy a tylko wybrane auto (hmm... w sume kupilem pierwsze, gdzie dzwonilem) umowilem telefonicznie.[/quote

Panowie mylimy pojecia... JEzeli jest E mial typu. dziendobry jestem zainteresowany pana autem. prosze o wiecej zdjec informacje. nr Vin itd. Ok odrazu odpowiadam.

Ale jezeli dostaje E mail z pytaniem Witam odda pan auto za 16 tys z. koniec Maila. to nie robmy scen..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolego zacznij pisac wolniej ale wyrazniej,uzywaj interpunkcji,bo narazie ciezko to czytac.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie robmy scen-kazdy ma swoj styl i swoja skutecznosc. ja kupuje tanio, jezdze dlugo sprzedaje drozej. sprzedaje max w tydzien, najczesciej w 1-3 dni. nie chwale sie tu kilkoma swoimi autami bo takie doswiadczenie ma kazdy z nas (pewno wieksze-ja kupuje dobrze wiec nie musze za rok,dwa zmieniac Wink ). pisze tu raczej o samochodach,motocyklach ktore zlecono mi sprzedac lub kupic. wracajac do sprzedazy jednak: auto to auto. to tylko przedmiot sprzedazy i od niego zalezy ,powiedzmy, 30-40% reszta to zdjecia, opis i podejscie do tematu: uprzejmosc, determinacja (nie mylic desperacja) i otwartosc na klienta. jak to madrzy ludzie pisali( Laughing ) klient teraz wyedukowany. kazde auto mozna sprzedac za kazda cene tylko trza umiec. dlatego tez sa mniej lub bardziej profesjonalne firmy czy ludzie zajmujace sie czyms takim( nie myslic z komisami gdzie gosc w bialych pumach i czarnej skorze ze srebrna bransoletka i dupnym zegarkiem mysli,ze wszyscy sa od niego glupsi). jesli ktos nie potrafi sobie z tym zadaniem poradzic to uwazam, ze lepiej powierzyc to komus kto potrafi, ma doswiadczenie. niektorzy boja sie kosztow. to fakt ,czasem sa one duze ,ale czasem placi je kupujacy bo firma po prostu podnosi cene auta o swoja prowizje. no ale nie mozna nikomu nic kazac-mozna sie bujac z zdjeciami zrobionymi 1,3 MPX telefonem, opisem w stylu "w dobrym stanie nic nie stuka nic nie puka skreca pali i hamuje". po prostu jedni sprzedaja ,a inni tylko eksponuja.
powodzenia Cool
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
roksc33
*
*


Dołączył: Apr 15, 2014
Posty: 8

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie. Sprawa wyglada nastepująco, Auto jak na swoj wiek jest w super stanie przez duze S. ma maly przebieg i nie jest kombinowane ani grzebane...wiec predzej czy pozniej sie sprzeda. a jezeli nie sprzeda to bedzie dalej sluzyc dzielnie naszej rodzinie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RadekNet
*
*


Dołączył: Jul 03, 2012
Posty: 90
Skąd: Dublin

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roksc33 napisał:
Ale jezeli dostaje E mail z pytaniem Witam odda pan auto za 16 tys z. koniec Maila. to nie robmy scen..


Tez tak czesto pisalem Smile Bo zakladalem, ze sprzedajacy w ogloszeniu nie klamie co do stanu auta i tylko cena mi nie odpowiadala Wink Wiec nie masz co narzekac na takich kupujacych sprzedajac nietypowe auto Smile
_________________
Jest: Volvo 142 69' + Chrysler Voyager 2.4 LX 06'
Byl: Dodge Grand Caravan 3.3 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywicie ze taki mail jest jak najbardziej na miejscu-po prostu wysylasz sprzedajacemu swoja propozycje. nie widze w tym nic dziwnego. jesli proponowana kwota obraza wlasciciela mozna co najwyzej nie odpisac. dobre wychowanie nakazuje jednak odpisac,ze bardzo dziekujemy ale proponowana kwota jest niewystarczajaca-tyle!
dobrze tez napisac ,ze auto jest w naprawde dobrej kondycji i zapraszamy do obejrzenia po ktorym mozemy podyskutowac o cenie.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
dood
*
*


Dołączył: May 22, 2013
Posty: 220
Skąd: Kraków, Skała, okolice

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany, rokcs33, jak ja ci tego suburbana zazdroszcze... Jak juz doplynie, napisz tu na forum jakie wrazenia, OK? Strasznie malo ich w PL.
_________________
T&C 3.8 AWD 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten wózek GMu jest fajny ale rzadki nie jest. W komisie w Warszawie stoi taki biały, Zielony w Centrum Warszawy i jeszcze szarego gdzieś widziałem ale zwracałem uwagę może dwa trzy dni na te auta po tym jak zobaczyłem ogłoszenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dood
*
*


Dołączył: May 22, 2013
Posty: 220
Skąd: Kraków, Skała, okolice

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie ani okolicy nigdy nie widzialem Suburbana - zadnej wersji, z zadna plakietka.

Z amerykanow jest tu zatrzesienie Voyagerow/Caravanow, a poza tym nie widuje sie wiele aut zza oceanu. Jeepow nie licze, bo wiekszosc jest jednak chyba z sieci sprzedazy na Europe.

Sporadycznie trafi jakis Ram, Explorer, Durango, raz widzialem Aspena. Troche japonczykow w wersjach USA. Ogolnie naprawde niewiele. Sam nie wiem, dlaczego.

Aha, no i do niedawna w Skale widywalem pączka Wink
_________________
T&C 3.8 AWD 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sprzedam nowe/używane Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group