www.asu.pl :: Zobacz temat - Programowanie kluczyka (imobilizera) + kod PIN
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Programowanie kluczyka (imobilizera) + kod PIN

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wmarek65
*
*


Dołączył: Feb 20, 2006
Posty: 1049
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 21:56    Temat postu: Programowanie kluczyka (imobilizera) + kod PIN Odpowiedz z cytatem

Niestety sam tego nie zrobiłem Wink ale znalazłem firmę która to zrobiła bardzo tanio.

Jak wiadomo do zaprogramowania kluczyka z imobilizerem potrzebny jest kod PIN ,w wiekszości nikt z właścicieli go nie zna Confused autoryzowane serwisy (bo tylko oni mają dostęp do tych kodów )liczą sobie kosmiczne ceny za sciągnięcie kodu PIN. W ASO Chrysler w Krakowie za PIN w 2008 roku chcieli 700zł ,teraz w Maju 500zł ,programowanie kluczyka 250zł.
Przekopałem internet i znalazłem firmę VIP AUTO autoryzowanego dealera chrysler w Konstancinie k/Warszawy ,gdzie za programowanie kluczyka zapłaciłem 137zł ,PIN---- GRATIS Shocked

Kluczyk kupilem na Allegro cena 100zł + 20 zł docięcie

Jeśli ktoś bedzie zainteresowany to podam dokładny adres i telefon (muszę znaleść fakture)

Tak dla przypomnienia Razz w razie problemów z imobilizerem bez kodu PIN nic się nie da zrobić (np.dezaktywować) a w takich sytuacjach ASO napewno nie da nam go gratis Laughing
_________________
--------------------------------------------------
Chrysler Grand Voyager AWD 3,8 2000 +sek Landi Renzo Omegas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Nie Lut 09, 2014 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie takie szybkie pytanie czy w wersjach europejskich 01- był użyty inny rodzaj imobilazera niż w US? Dziś dzwoniłem do gościa z pytaniem o dorobienie i zakodowanie kluczyka który ja mu dostarczę, on że jeśli surowy kluczyk będzie z USA to nie da się zaprogramować do wersji europejskiej. Czy ktoś z Was spotkał się z tym lub słyszał o tym?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie nikt nic nie wie czy faktycznie jest jakaś różnica w transponderze kluczyka w wersji US a EU w roczniku 2001-up?
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group