www.asu.pl :: Zobacz temat - Silniki do Voyager Neon 2.0 ECB
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Silniki do Voyager Neon 2.0 ECB

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
micgalgo2
*
*


Dołączył: Apr 07, 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 06, 2014 23:46    Temat postu: Silniki do Voyager Neon 2.0 ECB Odpowiedz z cytatem

Hej.
Skończył mi się silnik w voytku 1998. Generalnie brak ciśnienia na jednym garnku i sieczkarnia w okolicy wału.
Chcę wymienić silnik a problem polega na tym że tego silnika w voytkach było bardzo mało i ciężko cokolwiek znaleźć w necie a już nie wspomnę że w okolicy. Zuszony jestem zamówić przez neta ale niestety tego silnika dla voytków brak.
Są ale wyglądają na szroty. To co zauważyłem to identyczne silniki mają neonki i stratusy tylko żadna pała (sprzedawca) nie da sobie głowy uciąć że to do voytka też pasuje a chwalą się na każdej aukcji 100-letnim doświadczeniem. Czy znajdzie się tu jakiś spec od silniczków? Proszę o pomoc. Gdzie znaleźć oznaaczenie i czym się sugerować kupując. Charakterystyczne cechy mojego silnika to:
Pokrywa zaworów aluminiowa.
Wlew oleju patrąc od góry lewy górny róg.
rurka odmy wystająca skośnie w kierunku między 2 a 3 świecę.
aparat zapłonowy przykręcany bezpośrednio do pokrywy zaworów - nie do blaszki dzielącej pokrywę na 2 części.
Pod poniższym linkiem znajduje się silnik który na pierwszy rzut oka wygląda jak mój:
http://allegro.pl/silnik-chrysler-neon-2-0-16v-sohc-94-98-r-i4056496275.html
Problem w tym że ten gościu ma jeszcze z pozoru identyczne 2 silniki w tej samej cenie i tak samo opisane, ale różnią się z tego co wykminiłem miejscem montażu rozrusznika i chyba grubością koła zamachowego.
Pomóżcie pls
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group