www.asu.pl :: Zobacz temat - wentylator chlodnicy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wentylator chlodnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
zebzek79
*
*


Dołączył: Mar 18, 2013
Posty: 99
Skąd: Strzyżów podkarpacie

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 10:09    Temat postu: wentylator chlodnicy Odpowiedz z cytatem

Tak mnie jedna sprawa zastanawia. W naszych PTSach z klimą są dwa wiatraki czy jeden? Zazwyczaj jak miałem klime w autku,to były dwa wentylatory,albo jeden koło drugiego,albo osobno do klimy i do wody. A u mnie jest tylko jeden. Fakt,że mi klima nie działa,ale będę chciał ją reanimować i chciałbym wiedzieć jak jest u Was. Pozdrawiam.
_________________
chrysler voyager 2.5 TD '97 - był
pontiac trans sport 3.8 PB + LPG AUT '95- jest
Alfa romeo 145 1.7 BOXER PB- jest
http://majusiaprosiopomoc.blogspot.com


Ostatnio zmieniony przez zebzek79 dnia Czw Mar 06, 2014 19:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
BrodatyMis
*
*


Dołączył: Nov 08, 2007
Posty: 97
Skąd: Skierniewice

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, nie znam wszystkich wersji PST, ale jestem przekonany (w miałem 4 sztuki) że w wersji 3.8 są dwa wentylatory. Jeden "pchający" przed chłodnicami, a drugi "ciągnący" za chłodnicami. Od klimy jest ten bliżej silnika...
BM
_________________
Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zebzek79
*
*


Dołączył: Mar 18, 2013
Posty: 99
Skąd: Strzyżów podkarpacie

PostWysłany: Czw Mar 06, 2014 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze jakby był ktoś miły i fotke strzelił jak to ma wyglądać. Lub jakiś rysunek poglądowy,bo nawet nie wiem jaki ten drugi wentylator musi być. Dzięki
_________________
chrysler voyager 2.5 TD '97 - był
pontiac trans sport 3.8 PB + LPG AUT '95- jest
Alfa romeo 145 1.7 BOXER PB- jest
http://majusiaprosiopomoc.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group