www.asu.pl :: Zobacz temat - Kupię Town&Country lub Gran Voyagera po2005r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kupię Town&Country lub Gran Voyagera po2005r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
PiotrLomza
*
*


Dołączył: Feb 12, 2014
Posty: 11
Skąd: Łomża

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 21:14    Temat postu: Kupię Town&Country lub Gran Voyagera po2005r Odpowiedz z cytatem

Witam całą społeczność.Smile
Przez swoją "głupotę " sprzedałem zajefajnego Town&Country96r i szlag mnie trafia :(bo nic go nie bolało i szukam już ok 3 miesięcy tej samej marki 2005-2007 i jest wielki problem.
Allegro,tablica,otomoto przeglądam po parę razy dziennie i nic nie wpada ciekawego.
Skóry,elektryka ,dvd dla dziecka .

Widzę pojawiają się czasami takie "okazje" ale po sprawdzeniu vin,człowiek przestaje mieć ochotę na daną sztukę.
Może koledzy i koleżanki podpowiedzą gdzie w pl szukać takich aut? Very Happy Very Happy Question Wink Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majki
*
*


Dołączył: Sep 20, 2007
Posty: 430

PostWysłany: Sro Lut 12, 2014 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie szukaj w PL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I nie zakladaj po kilka tematow odnosnie tego samego problemu.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem tutaj, bo niepotrzebnie pozakładałeś kilka wątków.
Konstrukcyjnie nie ma żadnych różnic pomiędzy wersjami EU a US, jedynie różnią się tarcze i klocki (żaba), światła, radio i licznik w milach, co do wyposażenia to możesz kupić super wyposażoną wersje US, ale ludzie przeważnie sprowadzali podstawowe wersje, tak więc większość jeżdżących po naszych drogach Voyków w wersji EU jest lepiej wyposażonych niż wersje US.
Tak więc musisz szukać i chyba lepiej będzie jak kupisz samochód świeżo sprowadzony lub sam się po niego wybierzesz. Ja miałem jajko od 2008 do listopada 2013 roku świeżo sprowadzone z CH, żadnych większych problemów przez ten czas, wszystko działało. Po tym kupiłem golasa T&C, od 2005 roku w PL, sprzedałem go jak tylko nadażyła się okazja. Teraz kupiłem GV, od 2011 w PL i wszystko niby działa za wyjątkiem AWD, a miało działać.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
PiotrLomza
*
*


Dołączył: Feb 12, 2014
Posty: 11
Skąd: Łomża

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Panowie za wyrozumiałość i odpowiedzi,kurde teraz to juz sam nie wiem gdzie szukac takiego auta Sad
Po co ja sprzedawałem moją LEMUZYNĘ,stara a jeździła jak nowa w porównaniu z wczorajsymi oglądanymi pojazdami z większymi mocami... Confused
_________________
Łomża to jest potęga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group