www.asu.pl :: Zobacz temat - Buick Park Avenue 96 - zmiana felg 16' na 15'
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Buick Park Avenue 96 - zmiana felg 16' na 15'

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
sseb
*
*


Dołączył: Feb 27, 2008
Posty: 62

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 9:22    Temat postu: Buick Park Avenue 96 - zmiana felg 16' na 15' Odpowiedz z cytatem

Pytanie być może banalne, bo jednak idzie się w kierunku powiększania felg a nie ich pomniejszania.
Obecnie jeżdżę na 16' ale znalazłem bardzo podobające mi się 15' z roku 92 stąd pomysł na odświeżenie wizerunku. Jak wiadomo, brakujący cal będę musiał zrekompensować wysokością opony. Mam 2 pytania:
- czy wg Waszych obserwacji różnica w jeździe na 15' jest bardzo zauważalna w porównaniu z 16'?
- jeśli rozmiar tarczy w obu modelach jest taki sam - czy jest możliwość, że mniejsza felga mi nie wejdzie? Nie mam możliwości przymiarki.

Pozdrawiam,
Sebastian
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zwierzak
*
*


Dołączył: Jun 24, 2008
Posty: 1289
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie tego linka

http://www.rimsntires.com/specspro.jsp

wklep sobie obecne felgi z oponami w jedną i w drugą takie które chcesz potem oponami zobacz ile musisz nadrobić żeby mieć te same parametry bądź jak nie to po prawej na dole w tabelce zobaczysz różnice.
_________________

Pontiac Trans Sport 93' 3.1
Pontiac Trans Sport 92' 3.1 Black Edition
Chłopaki maja Pontiaki !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group