www.asu.pl :: Zobacz temat - radio taurus
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

radio taurus

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wariat-w13
*
*


Dołączył: Jan 04, 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sob Sty 04, 2014 18:26    Temat postu: radio taurus Odpowiedz z cytatem

Potrzebna pomoc mam forda taurusa III wagon mam podłaczone radio ale brak fonii nie wiem co sie dzieje moze jest gdzieś sciszanie ukryte
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Sty 04, 2014 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz kaseciaka czy CD?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wariat-w13
*
*


Dołączył: Jan 04, 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 7:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak mam kaseciaka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra.Jeśli nie masz zmieniarkiw bagażniku(lewy boczek bagażnika), która gdy zaczyna się kaszanić daje taki objaw pozostaje sprawdzić czy na kierownicy nie masz dodatwego sterowania głośniej ciśzej(nie było to standardowe wyposażenie ale w dwóch taurusach to miałem i jak się wyrobią przyciski to też tak bywa. JEśli masz tylko normalną kierownice to pozostaje tylko sprawdzić gałkę czy się nie wyłamała i sprawdzić kable i kostkę z tyłu radia(trzeba kupić ten wygięty drucik na allegro są) Jak wszystko jest ok to szukaj radia na allegro bo naprawa się nie opłaca. Popytaj z rozbitków jest spoko ceny radia kaseciaka są od 80 do 200zł za 160 już jest z wyjściem na cd w dobrym stanie.
Zastanawia mnie kształt radia w taurusie 3 gen i kształt radia w focusie EU nie sprawdziłem czy są takie same bo kształt jest podobny
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wariat-w13
*
*


Dołączył: Jan 04, 2014
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 10:05    Temat postu: Radio taurus Odpowiedz z cytatem

Kupiłem drugie radio i to samo się dzieje brak fonii
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arkadi
*
*


Dołączył: Apr 10, 2010
Posty: 45
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto Mar 11, 2014 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam podobny problem. Głośniki grają jak tylko wyciągnę i na nowo podepnę wtyczkę od głośników. Trzeba to robić za każdym razem jak się kluczyk w stacyjce przekręci.
Auto Dodge Ram 98.
_________________
Dodge Ram     CC 1100
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group