www.asu.pl :: Zobacz temat - Elektrycznie otwierane boczne drzwi Pontiac trans sport 3.8
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Elektrycznie otwierane boczne drzwi Pontiac trans sport 3.8

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
AdaaM_
*
*


Dołączył: Sep 09, 2010
Posty: 111
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Gru 16, 2013 19:00    Temat postu: Elektrycznie otwierane boczne drzwi Pontiac trans sport 3.8 Odpowiedz z cytatem

Witam .
Czy ktos może robił z was elektryke dzwi suwanych bocznych, mój model jest wyposazony w to ale rzekomo stary właściciel zdjął ten mechanizm, a chciałbym jednak powrócić do tego Smile
Jakby ktoś miał jakies FAQ super by było Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BrodatyMis
*
*


Dołączył: Nov 08, 2007
Posty: 97
Skąd: Skierniewice

PostWysłany: Czw Gru 19, 2013 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
Był już kilka miesięcy temu podobny wątek - warto poszukać.
Pisałem wtedy, że próba zamontowania mechamizmu automatycznie otwieranych i zamykanych drzwi bocznych to robota niemal niewykonalna. Jesli natomiast taki mechanizm w PTSie był i został zdemontowany lub przestał działać - może być trochę łatwiej.
GM przewidział do tego mechanizmu suplement serwisówki i ona się przydaje, ale nie rozwiązuje wszystkich problemów na jakie mozna napotkać.
Moim zdanim nie da się zaadoptować całego mechanizmu do pojazdu, który tego nie miał. Inna jest elektryka (wiązki elektryczne, czujniki, zestaw zegarów-wskaźników), niektóre plastiki (słupek B, C, pod tylnym prawym oknem). Koszty i nakład pracy chyba nie wart efektu. Łatwiej może być kupić pojazd z tym gadżetem.
BM
_________________
Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BrodatyMis
*
*


Dołączył: Nov 08, 2007
Posty: 97
Skąd: Skierniewice

PostWysłany: Czw Gru 19, 2013 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...nie wiem jakim cudem zamieściłem powyższy wpis dwukrotnie - niniejszym usunąłem zamieniając na te przeprosiny Sad ...
BM
_________________
Never Ride Faster Than Your Angel Can Fly...


Ostatnio zmieniony przez BrodatyMis dnia Czw Gru 19, 2013 9:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
HarryAngel
*
*


Dołączył: Jan 23, 2010
Posty: 787

PostWysłany: Czw Gru 19, 2013 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przekładke całego mechanizmy wraz z elektryka przerobił Luky i działa.

tyle ze on miał model z którego sobie przekładał elementy po kolei jak klocki łącznie z plastikami i wiązkami.

rzecz wykonalna ale wymaga drugiego wozu jako sciągi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group