www.asu.pl :: Zobacz temat - orurowanie do voyagera
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

orurowanie do voyagera

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
nawigator3
*
*


Dołączył: Jan 24, 2006
Posty: 24

PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 11:35    Temat postu: orurowanie do voyagera Odpowiedz z cytatem

cze,witam wszystkich ktos moze ma do sprzedania urzywane orurowanie do voyagera 92r.przod,progi i morze cos ciekawego.niedawno go kupilem i wyglada jakos łyso. albo gdzie cos takiego mozna dostac? pozdrawiam piotrek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukaj i montuj jak najszybciej dopoki to jest legalne,bo UE wlasnie pracuje nad zakazem montazu czegos takiego Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
nawigator3
*
*


Dołączył: Jan 24, 2006
Posty: 24

PostWysłany: Nie Sty 29, 2006 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam jediv wiem,wiem,i dlatego mam nadzieje ze moze cos ciekawego w niemczech na szrocie znajde,zanim u nas wejdzie jakas ustawa to u nich moze wczesniej,niewiem jak to bedzie czy ci co juz maja niebeda musieli dematowac,czy bedzie zakaz montarzu tylko? bo jak tak to u nas mozna niekture sprawy mozna przeskoczyc.no zobaczymy jak to bedzie?w karzdym razie ja szukam cos takiego,bo lyso wyglada.i trzeba go napasc troche.pozdrawiam piotrek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group