www.asu.pl :: Zobacz temat - Pomoc przy wyborze auta.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomoc przy wyborze auta.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Wujek
*
*


Dołączył: Feb 09, 2012
Posty: 151
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 1:54    Temat postu: Pomoc przy wyborze auta. Odpowiedz z cytatem

Chłopaki co byście wybrali na moim miejscu ?
Lincoln Continental 1999 lub mercury grand marquis z 1997 ?
Wiem jeden przód drugi tył Wink
Ale co jest mniej dziadkowe i lepsze w prowadzeniu ?Wink
I co będzie w przyszłości łatwiej sprzedać ?

Będę wdzięczny za pomoc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
JaBolek
*
*


Dołączył: Feb 18, 2012
Posty: 1006

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mercury moim zdaniem latwiejszy w ( i tanszy) w eksploatacji.
Latwiej bedzie sie prowadzic linkoln z racji fwd ale za to przyjemniej bedzie w mercurym.No i grandem mozna polatac bokami a continetalem juz niebardzo.
Sprzedac chyba latwiej bedzie lincolna.

Babciowy moim zdaniem jest mercury ale tylko z wygladu.
Lincoln jest natomiast jak na moj gust za bardzo ekstrawagancki.
_________________
Ford thunderbird 5.0 89r lpg  Chrysler le Baron 2.2 87r - lpg  
Polonez borewicz 89r 1.6 HEMI Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wujek
*
*


Dołączył: Feb 09, 2012
Posty: 151
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jazdy bokiem jeszcze Lincoln LS u nas w rodzinie gości Smile
Prezent dla mamy Very Happy Trochę żywsze i zrywniejsze niż Mercury i ten Conti
Lincoln chyba lepiej wyposażony wiem, że audio z JBL w nim podgrzewanie lędzwie i takie tam.

Co do lincolna to taki jak ten:



Mercury to ten:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mercury jest gorszej jakości. Grand marquis jest bardziej dziadkowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wujek
*
*


Dołączył: Feb 09, 2012
Posty: 151
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, ale wygląda jak furacza agentów FBI Smile
Znaczy wolałbym ten nowszy po 98 Wink
Dalej nie wiem co kupić Sad(
Jutro przyjedzie kuzynka Conti z 96 obadamy jak to w środku am Smile
Mecury to wkońcu Victoria ?
Cenowo 500 euro różnicy na rzecz Lincolna. Znaczy, że droższy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz kupować przed 1998 to radzę towncara np 1994 albo 1996 jak crownvictorie grand marquisa to tylko 1998+. To są auta już kultowe. Z mercurym przed 1998 rokiem będziesz miał problem z silnikiem(gubienie obrotów po rozgrzaniu) do tego sławny problem z utratą paliwa.....Miałem grandmarquisa i crown victorie oraz towncara. Radzę wybrać lincolna towncara(nie continentala) albo crown victorie po 1998. Może crownvic to muł ale wózek kultowy i bardzo wygodny no i ten tył wygląda super.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wujek
*
*


Dołączył: Feb 09, 2012
Posty: 151
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crown Victoria to ciężkie do dostania.
A czemu nie polecasz Contiego ?
Towncar fajny w Polsce stoi.
Jeden Mercury z 2000 stoi ale cena to prawie 2 razy cena Contiego ( trochę duża różnica )

A może Chevrolet Caprice ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Continetal to fajny wóz ale to już trochę inny styl. parę razy takiego oglądałem ale to już coś innego od klimatu jaki ma crown victoria...
Caprice to też fajny wóz. Niestety te nowsze są często przeżarte a ilość zadbanych modeli jest bardzo mała. Chyba dwa zadbane kanciaki były jeden 5.0 drugi 5.7.
Mercury grand marquis 1999 do sprzedania był długo w Warszawie coś koło 17k z gazem na felgach z getta;D Gdyby nie miał tego gazu to bym go wziął bo w pracy mogę auto zostawić w garażu ale nie może mieć lpg.
Jeśli Ci chodzi o mercurego gs(chyba 1996 rok ale nie pamiętam) z Warszawy to tam trzeba chyba było lampy w nim robić(cena koło 10k) no i kurcze auto może super wyglądać z zewnątrz a od dołu może być padaka. Deska digital też super ale jak coś się zepsuje to będzie cyrk:) Musisz sprawdzać na kanale każdego dużego sedana FoMoCo bo niestety sól im nie służy.

Jak masz w dobrych pieniądzach towncara do kupienia i nie ma on jakiegoś zawieszenia na poduszkach i innych wianków jak deska digital itd to ja bym brałSmile

należy pamiętać że na crown victorie 1998+ i grand marquisa 199* oraz towncara znajdziesz łatwiej klienta przy odsprzedaży niż na grand marquisa 1996 a one niestety w takim wieku lubią się już sypać w szybkim tempie.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wujek
*
*


Dołączył: Feb 09, 2012
Posty: 151
Skąd: Bytom

PostWysłany: Nie Lis 17, 2013 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Olo chcesz mogę Ci przytargać Granda z 2000r za zajedobre pieniądze do rejestracji Smile Pełen oryginał z przebiegiem chyba 160K.
Ja jednak zostanę przy conti, dla mnie lepsze,napęd na tył ma mój LS więc jeden RWD już mam Smile
Wiem że, mercury to classic, ale ja potrzebuje auta na codzień.

Ten na felach nadal stoi Smile Dużo ziom chce Wink Ja mogę mieć takiego o 5 taniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Nie Lis 17, 2013 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisz mi więcej coś na pw o tym aucie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hemi1
*
*


Dołączył: Dec 28, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grand będzie zawsze podobny do CV a nie odwrotnie więc lepiej kupić CV i nie mysleć że auto wygląda PRAWIE jak... Miałem CV '93 i nie wydaje mi się żeby auto przymulało a jak kupisz P71 to już w ogóle inna bajka, inna jazda Smile No chyba żebyś nabył Mercury Marauder'a to już byłoby tralala Smile

Ja mam tak, że nic tak nie boli jak FWD w aucie o słusznej mocy... ale to ja. Wszystko zależy co Ci bardziej podchodzi bo TC jest pełno w porównaniu do CV ale ja uważam, że TC jest właśnie taki bardziej grzeczny i kojarzy mi się z wożeniem do ślubów... Choć do tego nic nie mam bo sam pojadę jak przyjdzie okazja ale tak mi się jakoś kojarzy... niekoniecznie jest jakieś super pozytywne wrażenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nedzwiedz
*
*


Dołączył: Nov 16, 2008
Posty: 94
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RWD ble Razz - chyba że cel auta nie będzie tylko weekednowy.

Subiektywnie i tak polecam Town Cara - dziadkowy, a 8 mm bieżnika potrafi spalić Very Happy.
_________________
THEMA by CHRYSLER 3.0 CRD '12; Lincoln TC 4.6 '00 for sale Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wujek
*
*


Dołączył: Feb 09, 2012
Posty: 151
Skąd: Bytom

PostWysłany: Sro Gru 04, 2013 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem Mercurego z 00 Smile
Piekna bestia Wink Tylko cały zawias przedni do odbudowy...
Ale cóż czasem cena nie czyni cudów Wink
Ogólnie trochę bardziej mułowaty od mojego LS'a ale za to dużo większy i wygodniejszy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group