www.asu.pl :: Zobacz temat - reflektor Voyager II 98r.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

reflektor Voyager II 98r.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
stefann
*
*


Dołączył: Aug 23, 2013
Posty: 33

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 13:52    Temat postu: reflektor Voyager II 98r. Odpowiedz z cytatem

Mam dwa, nie do końca sprawne/brudne z nie działającymi statycznymi regulacjami góra/dól i lewo/prawo, lewe reflektory. Czy da się je rozebrać i naprawić bez trwałego uszkodzenia? Czy ktoś z Kolegów próbował je reanimować i z jakim skutkiem? Jak do tego podejść?

pozdrawiam Stef
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co konkretnei chcesz w nich naprawiac, ale wszystko sie da Smile
wez do reki opalarke (tylko delikatnie zebys nie przypalil) lub suszarke i podgrzej laczenie szklo/odblysnik. delikatnei wsadz w to miejsce nozyk i podwazaj mm za mm-em. tym sposobem rozdzielisz szklo od odblysnika.
jesli szklo masz matowe to je potraktuj papierem wodnym np.600 i polakieruj lakierem bezparwnym. odblysniki wyslij do napylenia warstwa aluminium. potem na silikon (lub lepiej klejem silikonowym do klejenia akwariuw) sklej i gotowe
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
stefann
*
*


Dołączył: Aug 23, 2013
Posty: 33

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisząc szkło, masz na myśli plastyk? U mnie jest poliwęglan. Odbłyśnik nie jest klejony z szybą. Pisałem, że to Voyager II a powinno być chyba III - 2,5 TD VM 98r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group