www.asu.pl :: Zobacz temat - Prosba o informacje
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prosba o informacje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
gulpink
*
*


Dołączył: Jun 30, 2013
Posty: 57

PostWysłany: Nie Lis 10, 2013 14:54    Temat postu: Prosba o informacje Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich potrzebne informacje na temat elektryki chevroleta trans sport 3,4.
Natomiast auto postało 2 dni bez jeżdżenia i na 3 dzień już nie odpalił objawy jak przy rozładowanym akumulatorze, bateria została w pełni naładowana i to samo wiec podmieniłem baterie i dalej to samo.
Po podłączeniu miernika szeregowo na klemie minusowej wskazuje 0,43A poboru, a po podpięciu miernika i zmierzeniu stopień naładowania akumulatora pokazuje 11,43V i po załączeniu stacyjki spada na 10,23V i oczywiście objaw jak przy rozładowanym akumulatorze.

Mial ktoś już takie przeboje w swoim aucie i orientuje się gdzie może leżeć przyczyna, bo na necie niestety strasznie ciężko coś znaleźć na temat mojego auta a moje pomysły się już skończyły.

Pomóżcie bo zostałem bez auta:(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dawid27
*
*


Dołączył: Aug 12, 2012
Posty: 197

PostWysłany: Nie Lis 10, 2013 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cos pobiera w spoczynku troche energii , wypinaj po kolei bezpieczniki , przekazniki i w miedzy czasie sprawdzaj ile amper pobiera elektryka , pozniej czyszczenie stykow a najpewnie polaczenie akumulator - buda oraz buda - silnik
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczery2008
*
*


Dołączył: Oct 16, 2013
Posty: 146
Skąd: Giżycko i okolice

PostWysłany: Nie Lis 10, 2013 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj poniższy post "Auto gubi prąd"miałem podobnie,może coś pomogę Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczery2008
*
*


Dołączył: Oct 16, 2013
Posty: 146
Skąd: Giżycko i okolice

PostWysłany: Nie Lis 10, 2013 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie sprawdź prąd na akumulatorze na odłączonej klemie,Miałem przypadek,że kończył się rozrusznik i robił zwarcie Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gulpink
*
*


Dołączył: Jun 30, 2013
Posty: 57

PostWysłany: Nie Lis 10, 2013 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezpieczniki i przekaźniki (kazdy jeden wyjęty i zakazdym razem mierzony tak znalazłem ELC) posprawdzane wiem ze jest coś nie tak na bezpieczniku ELC ale wyjąłem go całkiem bo mam walnięty kompresor wiec jest niepotrzebny.
Co do masy to aku-buda to mam 2 oryginalna i 2-go dodatkowa,
a masa aku-silnik to niemoge jej zlokalizować może ktoś pomoc w tym temacie gdzie ja znajdę?

A i raz miałem taka sytuacje ze nie chciał odpalić i jak przełączyłem z P na N to odpalił ale teraz to nic niedane.

Podobno jest takie cos przy skrzyni odpowiadające za zezwolenie odpalenia silnika tylko na P lub N, tylko gdzie to szukać ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pozycjoner,m.in.odpowiada wlasnie za odpalenie autka w pozycji P lub N,jesli nie zawsze ci lapie w tych pozycjach to wylacznik do przeczyszczenia lub wymiany.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
gulpink
*
*


Dołączył: Jun 30, 2013
Posty: 57

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedz a gdzie go dokładnie mogę znaleźć ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group