www.asu.pl :: Zobacz temat - kupno samochodu w Niemczech lub Holandii
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kupno samochodu w Niemczech lub Holandii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lutek34
*
*


Dołączył: Oct 09, 2005
Posty: 2665
Skąd: Krosno-Rzeszów podkarpackie

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 23:16    Temat postu: kupno samochodu w Niemczech lub Holandii Odpowiedz z cytatem

Panowie z bólem serca pozbyłem się swojego Voyka i szukam czegoś dla siebie w budzie po 2001, niestety ale w chwili obecnej znaleść coś godnego uwagi w rozsądnych pieniądzach w Polsce jest praktycznie niemozliwe. Wszystko albo basic albo rozbite, po przejściach i tak zastanawiam się nad wycieczką samemu do Niemiec po zakup następnego Voyka. Sprawdziłem kilka serwisów ogłoszeniowych w niemczech i chyba można było by cos wybrać ale mam pytanie do ludzi którzy może ostatnio coś ściągali z Niemiec lub Holandii jak przebiega cała procedura zakupu.
Wybierając się np po takiego Voyka na co zwrócić uwagę?
http://home.mobile.de/AUTOGALERIE-MANNHEIM#des_186491989

Może znacie sprawdzonych ludzi którzy jeżdżą w tamte tereny i mogli by sprowadzić taki samochód?

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
_________________
2008 Subaru Tribeca H6 3.6l + BRC LPG
 www.posadzkizywiczne.eu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 5:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja swojego voyka ciągałem sam z Niemiec 5 lat temu, zwiedziłem ten kraj od morza po góry oglądając auta które wcześniej uważałem za cud miód za pomocą auto skaut i mobile , na aukcjach wyglądały pięknie a w rzeczywistości pognite zardzewiałe szroty,zrezygnowany wracając do domu kupiłem woyka po lekkiej przycierce całej lewej strony ale reszta w stanie że jeszcze dzisiaj jak zajadę do mechanika albo ktoś zajrzy do auta to mówi że jaki zadbany,auto wyszło mi jakieś 5-7 tys. taniej niż w PL, czy bym szukał następnego auta w Niemczech pewnie tak ,ale perełki za małą kasę to tam też nie znajdziesz
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
majki
*
*


Dołączył: Sep 20, 2007
Posty: 430

PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 6:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jeśli szukam auta to raczej z za naszej granicy.
Jeśli nawet kwotowo wyjdzie podobnie jak w PL to przynajmniej przebieg jest prawdziwy i auto jeździło po trochę lepszych drogach a przeglądy były robione na stacjach diagnostycznych Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unikaj autohouse'ow,naleza glownie to roznej masci arabow,ruskich i polskich niemcow.Wszystkie auta sa bez wypadkowe,bez wkladu wlasnego itp,po przyjezdzie na miejsce czar pryska.
Najlepiej jakbys mial jakiegos znajomego,ktory rozejrzal by sie w okolicy i znalazl cos od pierwszego wlasciciela.
Czytalem opinie,ze jakosciowo oplaca sie auta ze szwajcarii.
_________________
DODGE DURANGO 1998 5.9 V8 4X4 LPG
CHRYSLER 300M 1999 3.5 V6 LPG BY LUKY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Alexander25
*
*


Dołączył: Apr 07, 2010
Posty: 1627

PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolegą wybieram się po auto do Niemiec bo w Pl nie ma modelu jakiego szukam .Wszystkie autohouse'y odpadają. Tylko i wyłącznie ogłoszenie prywatne.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
waldek44
*
*


Dołączył: Oct 30, 2008
Posty: 808
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alexander25 napisał:
Ja z kolegą wybieram się po auto do Niemiec bo w Pl nie ma modelu jakiego szukam .Wszystkie autohouse'y odpadają. Tylko i wyłącznie ogłoszenie prywatne.Pozdrawiam

macie dożo racji ale jest nieraz ale, dy jechałem w pooszukiwaniu swojego auta( parę postów wyżej) to najpierw trafiliśmy do małego komisu tak gdzieś na 30 aut, kolega kupował na zamówienie w tym komisie vw polo, komis owy prowadzą 3 osoby, polak ,arab, i ktoś trzeci?? , owy polak to znajomy mojego kolegi co przyjechałem z nim, na placu stało z 10 vw polo wszystkie koloru srebrnego , kupiliśmy jedną poluwke za całkiem dobre pieniądze , i pytam się tego właściciela polaka czy Polacy dzwonią i kupują te auta bo cena jest dobra a on mi na to: że miał okazje kupić owe vw polo w ilości ponad 100 sztuk z czerwonego krzyża czy raczej jakieś opiekunki społeczne minim jeździły( nie pamiętam już) i takiej ilości aut nie miał by gdzie trzymać , i ojciec jego podpowiedział jemu żeby kupił te auta i na każde auto narzucił parę groszy ale nie za dużo ażeby auta szybko zeszły, no i mówi że dzwonią Polacy wypytują się o te auta, kolor się im podoba przebieg też ale pytają się dlaczego taka cena podejrzanie niska i wietrząc jakiś przekręt nie przyjeżdżają po owe samochody
_________________
Chrysler  Voyager 3,3 z 2000r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
transsport23
*
*


Dołączył: Jan 16, 2012
Posty: 852
Skąd: LODZ

PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 20:30    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Bo generalnie okazje naprawde żadko się trafiają,niestety.Ja już się dawno z nich wyleczyłem.
_________________
PTS-2.3. 94' 420 TYŚ. I NADAL JEŹDZI Wink
Chevrolet Cavalier 2.2 automat Smile
PTS-3.1 94 Canada łezka w gazie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
majki
*
*


Dołączył: Sep 20, 2007
Posty: 430

PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja posiłkuję się swoim bratem który kiedyś żył ze sprowadzania aut z niemcowni teraz jeździ tylko jak znajdzie auto zamówione przez klienta a przy okazji rozgląda się za innymi.
Ostatnio poprosiłem go o pomoc w zakupie auta do pracy i wydrukowałem sobie oferty jednego modelu który mnie interesował w danym rejonie niemiec aby za wiele nie jeździć.
Skończyło się tym że kupiłem dwa auta i to całkiem inne i taniej niż planowałem wydać na jedno he he.
jedno miało kosztować 1200 eu poszło za 750 au drugie natomiast wystawili za 2900 eu a poszło za 1500 eu.
Tak że jak masz tysiaka do wydania to szukaj auta w ogłoszeniach za dwa tysiaki ( są w lepszym stanie Very Happy )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group