www.asu.pl :: Zobacz temat - Chrysler Grand Voyager 3.3 V6 LE Szwajcaria.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chrysler Grand Voyager 3.3 V6 LE Szwajcaria.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Korn
*
*


Dołączył: May 14, 2007
Posty: 8
Skąd: ŁódĹş

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 0:40    Temat postu: Chrysler Grand Voyager 3.3 V6 LE Szwajcaria. Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Rozważam zakup grand voyagera. Nie byłoby to moje pierwsze auto, miałem już kilka aut z podobnymi pojemnościami, niemniej zawsze Europa. I tu moje pytanie. Podpowiecie na co powinienem zwrócić uwagę, oglądając ten egzemplarz? Nie piszę o typowych procedurach przy potencjalnym zakupie, tylko raczej o 'smaczkach' tego modelu. Ewentualnie czy znacie może kogoś w okolicach Pruszkowa, kto zrobi (oczywiście odpłatnie) wiarygodny research? Czy też biorąc pod uwagę cenę wywoławczą samochodu 'mam wziąć koło i...' Wink
To ten samochód: http://allegro.pl/chrysler-grand-voyager-3-3-v6-le-szwajcaria-i3677494342.html
Dzięki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
grabsik
*
*


Dołączył: Nov 29, 2007
Posty: 256
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to nie jest tak bardzo blisko od Pruszkowa,ale warto tam podjechać. Gość siedzi w "amerykańcach" już bardzo długo.Ten model ma w jednym palcu. Naprawdę zna się na rzeczy Prześwietli auto dokładnie.Nie zedrze z Ciebie kasy. Stołowałem się u niego jakiś czas temu. Trafna diagnostyka-zawsze.Telefon do Sebastiana bo nie widze go na stronie. 500-704-045
http://panoramafirm.pl/mazowieckie,piaseczy%C5%84ski,stara_iwiczna,s%C5%82oneczna,2/moto_klinika_sebastian_kurowski-adogof_oyc.html#tab

Tak na marginesie. To od 2001r nie produkowano tego modelu.
_________________
Toyota Sienna 3.5L  2008r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sipadodge
*
*


Dołączył: Jun 22, 2008
Posty: 332
Skąd: kalisz dodge caravan 3,0 lpg 96

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

autko fajne ale wydaje mi sie że za taką kase to kupisz już w nowej budzie
i ja bym sie za tym bardziej rozejrzał
_________________
dodge caravn 3,0  lpg  96 rok pojechał do samochodowego nieba
chrysler voyager 2,4 gaz 2002
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dood
*
*


Dołączył: May 22, 2013
Posty: 220
Skąd: Kraków, Skała, okolice

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sipadodge napisał:
autko fajne ale wydaje mi sie że za taką kase to kupisz już w nowej budzie


Kupi, tylko pytanie czy warto. Przedliftowe mniej ruda zarla, a poza tym to prawie to samo. 10 koni roznicy.
_________________
T&C 3.8 AWD 2001
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Korn
*
*


Dołączył: May 14, 2007
Posty: 8
Skąd: ŁódĹş

PostWysłany: Czw Lis 07, 2013 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grabsik, dziękuję bardzo za namiar, zobaczę jutro czy sprzedający będzie skłonny machnąć te dwadzieścia kilometrów. Z tę cenę chyba nie ma tłumu kupujących.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Samochody Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group