www.asu.pl :: Zobacz temat - help problem z zapowietrzającym sie ukladem chłodzenia
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

help problem z zapowietrzającym sie ukladem chłodzenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
KAMIL-KALISZ
*
*


Dołączył: Sep 25, 2009
Posty: 121
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Paź 31, 2013 21:34    Temat postu: help problem z zapowietrzającym sie ukladem chłodzenia Odpowiedz z cytatem

A więc cala moja rodzinna najbliższa to fanatycy amerykańskich vanów i moja teściowa pomyka 2.4 benzyna rok 97 oczywiście sekwencja LPG. Od pewnego czsu pojawia sie problem, że auto nie przelacza sie na gaz, dzis odwiedziłem gazownika, który stwierdził uszkodzona uszczelke pod głowicą ponieważ jak odkręcił waż przy parowniku lpg tak pierdacznelo cisnienie że nie mozna było załoźyć weża przez ok 20 sekund. Objaw może wskazywać na uszczelkę ale dziwny jest dla mnei fakt, że mimo że weże robią się twarde temperatura jest ok nie rośnie z ukladu nie ubywa tez płyn jedyny problem to zapowiertzajacy się parownik lpg, który nie dostaje temp. 35stopni aby przerzucic na gaz. auto funkconuje normalnie problem ten trwa ok 3 tygoie z tym gazem. czy to że parownik jest założony nieco wysoko bo przymocowany do kielicha moze zapowietrzac sie na tyle że pozostałe weze robią się jak kamień od jakiegos dziwnego cisnienia? miał ktos z was taki przypadek juz?
_________________
Chrysler Voyager 2002r 2.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KAMIL-KALISZ
*
*


Dołączył: Sep 25, 2009
Posty: 121
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Czw Paź 31, 2013 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój pomysł na sobotę załozenie odpoiwtrznika - automatu przy parowniku ewentualnie obnizenie parownika bo moze byc za wysoko co powoduje zapowietrzenie w/w parownika. Nadmieniam ze w drugim vojku 2002rok parownik mam zamontowany mam między zderzakiem a nadkolem.
_________________
Chrysler Voyager 2002r 2.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
merkava
*
*


Dołączył: Jan 04, 2007
Posty: 248
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Lis 04, 2013 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parownik nie ma nic do rzeczy.
Winny jest termostat.
_________________
chrysler grand voyager 3.3l 1993
plymouth voyager 3.0l 1992
605349406
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
KAMIL-KALISZ
*
*


Dołączył: Sep 25, 2009
Posty: 121
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uszczelka pod głowicą jednak - uszczelka wymieniona wszystko niby ok ale samochod gasnie na wolnych obrotach benzyna i gaz to samo powod - rozrząd przeoczony o jeden ząbek
_________________
Chrysler Voyager 2002r 2.4
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group