www.asu.pl :: Zobacz temat - Ssanie Sebring Coupe 2.5L V6
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ssanie Sebring Coupe 2.5L V6

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
urwis68
*
*


Dołączył: Dec 23, 2007
Posty: 39
Skąd: Osina Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią Paź 18, 2013 8:47    Temat postu: Ssanie Sebring Coupe 2.5L V6 Odpowiedz z cytatem

Witam kupiłem autko i mam problem jak było ciepło pogoda wszystko było OK teraz spadła temperatura jest chłodno i zaczęły się problemy z silnikiem jak go odpalę rano to pracuje normalnie przez 5-10 minut a potem zaczyna nierówno pracować i przy dodawaniu gazu zaczyna się dusić i dławić dopiero po przejechaniu około 8km i jak mocno się rozgrzeje to silnik przestaje się dławić.Temperatura na zegarze jest na połowie ,wymieniłem czujnik temperatury na wtyczkę ale to nic nie dało, Proszę o pomoc Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
urwis68
*
*


Dołączył: Dec 23, 2007
Posty: 39
Skąd: Osina Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią Paź 18, 2013 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie chcę nabijać postów ale odnoszę takie wrażenie,jakby za wcześnie rozłączało ssanie ,a sprawdzić na kompie to w mojej okolicy koszmar bo nie mają programu do niego,może wiecie jak zrobić test spinaczowy , i czy w ogóle można go zrobić w tym modelu ,bo w PTS 3,8 którego miałem dało rade
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
merkava
*
*


Dołączył: Jan 04, 2007
Posty: 248
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie Paź 20, 2013 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z którego roku jest ten sebring?
Jeśli przed 96 to tylko poprzez skaner diagnostyczny i wtyczkę CHRY1 (złącze w komorze silnikowej)
jesli po 96 to złącze OBD pod kierownicą (lub w okolicy)
_________________
chrysler grand voyager 3.3l 1993
plymouth voyager 3.0l 1992
605349406
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
urwis68
*
*


Dołączył: Dec 23, 2007
Posty: 39
Skąd: Osina Zachodniopomorskie

PostWysłany: Wto Lis 19, 2013 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam długo nie odpowiadałem ,brak czasu.Rocznik Sebringa to 95 i sprawdzałem jakie mam złącze diagnostyczne ,wychodzi na to ,że mam OBD pod kierownica z prawej strony, i tutaj zaczyna się problem,byłem w trzech warsztatach i żaden nie mógł się połączyć z kompem w samochodzie ,został mi jeszcze jeden polecony fachowiec od komputerów w autach,zobaczymy czy jemu się uda . Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group