www.asu.pl :: Zobacz temat - Części do Pontiac TS i Luminy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Części do Pontiac TS i Luminy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Linki
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Michał
*
*


Dołączył:
Posty: 3

PostWysłany: Wto Cze 01, 2004 10:59    Temat postu: Części do Pontiac TS i Luminy Odpowiedz z cytatem

Link do strony Firmy sprzedającej części do samochodów amerykańskich. Firma sprawdzona, uczciwa, zamówienia telefoniczne-dostawa na drugi dzień. Kilkakrotnie korzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony Very Happy ( kupiłem silnik do Pontiaca TS i wiele innych części - są super). BARDZO POLECAM!!!
www.avdap.fr.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 23:56    Temat postu: czesci do chryslera Odpowiedz z cytatem

http://www.czesci.p2.pl/index.php?co=czesci2&sam=Chrysler
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lelek
*
*


Dołączył: Jun 11, 2005
Posty: 215
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Wto Gru 27, 2005 12:34    Temat postu: avdap Odpowiedz z cytatem

no to nie jest tak do końca z nimi, stronka im nie działa już trochę czasu, nie zapłacili za hosting, jak byłem u nich i im o tym powiedziałem (czyli brak stony) to byli zdziwieni i są chyba zdziwieni do dzisiaj, druga sprawa to ceny
jak sie spytałem o klamki do mojego autka a mają taki rozłożony, to za 4 używane zaśpiewali mi 500 zł - śmiechu warte (nowe kosztują na ebay ok. 30 dolarów za całość), obudowę filtra powietrza chciałem od nich - powiedzieli że mają w dobrym stanie, dobrze że osobiście ją obejrzałem , była potrzaskana i na chama poskręcana wkętami bo orginalne śruby nie trzymały, reasumując
wolę zamówić części u Rafała i mieć pewność co do nich i za sensowną cenę

w każdym razie mają tam dużo Lumin i TS rozebranych i jest w czym wybierać, ale bym tylko osobiście od nich brał i wcześniej rozeznał się w cenach
_________________
Chrysler 300M, 99r, 3,5 L<br>Jeep Grand Cherokee WJ, 00r, 4,0L  <br>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Linki Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group