www.asu.pl :: Zobacz temat - Rezystor dmuchawy 2004 Dodge Stratus 2.4
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rezystor dmuchawy 2004 Dodge Stratus 2.4

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
kitt78
*
*


Dołączył: May 25, 2009
Posty: 474
Skąd: Torun

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 12:55    Temat postu: Rezystor dmuchawy 2004 Dodge Stratus 2.4 Odpowiedz z cytatem

Rezystor dmuchawy 2004 Dodge Stratus 2.4 pozostały biegi 3 i 4.
Pozostały przestały działać w kolejności
brak 1 następnie po 6 miesiącach brak 2.

Czy jest prosty sposób na naprawę (nie kupowanie nowego (chyba że tania używka)

Dodałem na płytkę 2 rezystory:
0,47 Ω 25W
1,00 Ω 25W

nie wiem czy 25W wystarczy.

Aby się ten pomysł zmieścił trzeba dremelem wyrżnąć kawałek plastiku w obudowie (jakby było przewidziane na takie wynalazki - jest miejsce i można śmiało zamontować.

Poniżej fotki po i przed (ścieżki próbowałem naprawić ale poległem - co mnie wzmocniło)
Prędkości wentylatora są chyba ok oceniam na słuch Smile, jak długo wytrzyma taka improwizacja - jak się rozwali dam znać. (wartości rezystancji odpowiadają rezystorom z Voyagera 96-00 które też dorabiałem - tak to wygląda w Voyagerze http://chomikuj.pl/kitt78/auta/rezystory+Voyager+96-00+3D,3108460098.pdf kliknąć na obraz i myszką można obracać zbliżać)






2014-11-16 wciąż działa
_________________
2004 Dodge Stratus 2.4 LPG (A604)
był: Dodge Grand Caravan 3,3l AWD rok 2000
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group