www.asu.pl :: Zobacz temat - Central zamek i jeden pilot - Voyager 2,5TD 98r.
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Central zamek i jeden pilot - Voyager 2,5TD 98r.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
stefann
*
*


Dołączył: Aug 23, 2013
Posty: 33

PostWysłany: Wto Wrz 03, 2013 15:17    Temat postu: Central zamek i jeden pilot - Voyager 2,5TD 98r. Odpowiedz z cytatem

Moje pytanie jest wielowątkowe. Kupiłem drugiego Voyagera z jednym kluczem immo i jednym pilotem. Zauważyłem, że nie słychać charakterystycznego krótkiego "be", jaki był w poprzednim Vojku z 96r. Podejrzewam, że to można zrobić kombinacją przycisków, ale jej nie znam. Piloty są Chryslera- prostokątne z dwoma przyciskami bez panic.
Czy można adoptować taki sam pilot z innego, nieczynnego autka? W drugim nieboszczyku z 96r. mam dwa piloty i centralkę sprawne. Jeżeli nie to czy centralka zamka jest osobną skrzynką i można ją bezkarnie zamieniać między Voyagerami? Jeżeli tak to gdzie sie znajduje?
pozdrawiam stefan

ps szkoda, że nie można dodawać zdjęć. Zdjęcie skróciło by czas opisywania n.p. kluczyka, lub innej części które różnią się wyglądem są w różnych wersjach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group