www.asu.pl :: Zobacz temat - Nowa tuleja za luźna chrysler LHS
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nowa tuleja za luźna chrysler LHS

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
squid
*
*


Dołączył: May 30, 2013
Posty: 40

PostWysłany: Nie Sie 11, 2013 8:24    Temat postu: Nowa tuleja za luźna chrysler LHS Odpowiedz z cytatem

Witam

kupiłem nową tulejkę gumową wahacz/drążek reakcyjny i jest bardzo luźna tj luźno weszła w wachacz, a i dokręcając śruby na maxa "zgniotła" się najwyżej o 2mm. Co może być nie tak ma ktoś pomysł. Już myślę czy nie podłożyć z 5 mm starej tulei do środka żeby jakoś to trzymało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kobys
*
*


Dołączył: Jun 19, 2011
Posty: 309
Skąd: Mszczonów

PostWysłany: Nie Sie 25, 2013 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kombinuj, kombinuj, to jest tylko guma.
swego czasu, jak musiałem na szybko zrobić tuleje stabilizatora w jeepie, bo waliły okropnie, to na szybko użyłem czego? taśmy izolacyjnej i było luksio, luzy się skasowały a w środku tak cicho jak w maybachu Smile robiłem to na chwilę a chyba rok czasu tak śmigałem.
tak więc kombinuj jak skasować ten luz.
jak będziesz miał luz to nie dosyć, że będzie stukało ale jeszcze w dwa miesiące wybijesz nową tuleję, zrobi się z niej jajko i już nic nie wykombinujesz.....

pozdro..............
_________________
chrysler town&country 1997r 3.8, jasna skórka i fajnie się śmiga z rodzinką, jeep ...się utopił, ford sprzedany ale jest primera na wypasie plus szukam znowu JEEPA szerokiego SmileSmile do zabawy... 
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Zawieszenie Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group