www.asu.pl :: Zobacz temat - brak iskry na świecach
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

brak iskry na świecach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
andrzej22
*
*


Dołączył: Mar 21, 2005
Posty: 37
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 18:46    Temat postu: brak iskry na świecach Odpowiedz z cytatem

nie mam iskry na swiecach pontiac trans sport 3.1 z 1990 jakie mogą być przyczyny
jechałem sobie na benzynie i raptem staną i niemozna go było odpalić ani na lpg ani na bęzynie stwierdziłem ze nie dochodzi napięcie do świec i teraz niewiem odczego mam zacząść
bardzo proszę o pomoc i wskazówki
dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 20:07    Temat postu: cewka Odpowiedz z cytatem

W 3.1 jest aparat zaplonowy czyli jest edna cewka. Ona mogla pasc ( warti ja sprawdzic )

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JEDI_V
Admin
Admin


Dołączył: Dec 05, 2004
Posty: 4325

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 0:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stawiam na modul zaplonowy,cewka raczej jak pada to stopniowo,zaczyna wariowac jak sie rozgrzeje pod maska,a jak ostygnie to jest ok,a modul jak szlak trafi to od razu,przerabialem juz ten temat 2 razy.Druga rada,jesli okaze sie ze to modul to poszukaj przyczyny,moduly jak kazda elektronika sa czule na przepiecia,jak masz przebicie wysokigo napiecia na kopulce to moze leciec i walic w modul,wiec zalozysz nowy i zas ci go szlak trafi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 10:26    Temat postu: Modul lub cewka Odpowiedz z cytatem

U mnie w Tempo jak kiedys padl modul to objaw byl taki :
Na zimnym palil ( chodzil z 10 minut ) i gasl. Trzeba bylo odczekac z 30 minut i znowu to samo ( zapalil i 10 minutach gasl ). Wiec z tym modulem to tez jest roznie. Ale to prawda. Modul lub cewka. Innej mozliwsci nie ma ( chyba ze instalacja ).

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo świece padły i mają przebicie wewnątrz to już 2 autka w ostanich 24 godzinach przerobiłem nawet nissan almera 2001r się tak rozłożył a winą były świece co do mozliwosci sprawdzenia to zdejmij z kopulki kabel od cewki i zobacz czy na nim jest iskra bo lubi tez pasc palec a co do modulow to tak jak pisze ASU padaja w różny sposób w fordzie od rdzy która ich zjada i instalację do nich a w innych od uszkodzonej cewki która ma przebicie wysokiego napięcia na pierwotne uzwojenie Pozdr
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elektryka i elektronika Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group